POPIELARCZYK Władysław (1925-1987)
technika własna, papier, 14 x 20 cm
sygn. i dat. p. d.: WP/59
na odwrocie napis odręczny: Władysław Popielarczyk/Kompozycja B16
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. dat. l.d. oraz na odwrociu
technika własna, papier
14x19.6 cm
olej, płótno; 95 x 120,5 cm;
sygn. na odwrocie: Władysław / Popielarczyk,
powyżej nr: 20; poniżej nalepka z autorskim opisem: Władysław / Popielarczyk / 1960 / "Przestrzeń IV. (przed konserwacją).
olej, płótno; 95 x 120,5 cm;
sygn. na odwrocie: Władysław / Popielarczyk, powyżej nr: 20;
poniżej nalepka z autorskim opisem: Władysław / Popielarczyk / 1960 / "Przestrzeń IV. (przed konserwacją).
olej, płótno; 126 x 112 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Popielarczyk / 59.
sygn. p.g.dat. na odwrociu
olej, pilśnia
23x43 cm
technika mieszana/papier, 80 x 60 cm (w świetle ramy)
sygn. u dołu strony: 'W. Popielarczyk/80'
olej, płyta pilśniowa; 64 x 44 cm;
sygn. i dat. l. d.: 84 * W. Popielarczyk.
olej, płyta, 129,5 x 37,5 cm;
sygn. i dat. u dołu: 64 / W. Popielarczyk
technika własna, collage, płyta; 100 x 33 cm;
sygn. i dat. u dołu: 68 / W. Popielarczyk
technika mieszana (tusz, pędzel, olej), papier; 72,5 x 39 cm (w świetle oprawy);
collage, papier; 42 x 29,5 cm;
sygn. i dat.: W. Popielarczyk 63
Kompozycja z Papier-mâché 1962
collage, papier; 42 x 30 cm;
sygn. i dat.: W. Popielarczyk 62
collage, papier; 26,5 x 25,5 cm;
sygn. i dat.: W. Popielarczyk 64
technika mieszana, collage, płyta; 49 x 61 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Popielarczyk 74