1 zł
2 600 000 zł

ZIEMIŃSKI Jacek (ur. 1953r)

1-72-E1, 1999

olej, płótno; 40 x 60 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: JACEK ZIEMIŃSKI '1999 / "1/72-E1" olej płótno.

cena wywoławcza: Wykup abonament

ZIEMIŃSKI Jacek (ur. 1953r)

Bez tytułu, 2001

olej, płótno; 50 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie:
JACEK ZIEMIŃSKI ' 2001 / "BEZ TYTUŁU" 50 X 50 cm / olej.

ZIEMIŃSKI Jacek (ur. 1953r)

Czarnów luty, 2010 r.

olej na płótnie, 46 x 80 cm, sygn.

ZIEMIŃSKI Jacek (ur. 1953r)

z Dębek

olej/płótno, 33 x 50 cm, 2003 r.

ZIEMIŃSKI Jacek (ur. 1953r)

Fioletowy, 2001 r.

olej na płótnie, 33 x 54 cm, sygn.

ZIEMIŃSKI Jacek (ur. 1953r)

Pejzaż, 1980 r.

akwarela/papier, 12,5 x 18,5 cm
sygnowany, datowany i opisany u góry: '"PEJZAŻ" J. ZIEMIŃSKI '80'

- dar od artysty, 1982

ZIEMIŃSKI Jacek (ur. 1953r)

Pejzaż, 1980 r.

akwarela, gwasz/papier, 14 x 10,5 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: ' "PEJZAŻ" J. ZIEMIŃSKI '80'

- dar od artysty, 1982

ZIEMIŃSKI Jacek (ur. 1953r)

Gruszki, 1996 r.

olej/płótno, 100 x 145 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JACEK ZIEMIŃSKI 1996 | "GRUSZKI" olej 100 x 145 cm'

- zakup od artysty, lata 90.

ZIEMIŃSKI Jacek (ur. 1953r)

Bez tytułu (Nr 16), 1997 r.

olej/płótno, 46 x 33 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JACEK ZIEMIŃSKI | 1997 | 43 x 33 olej''
na odwrociu wskazówka montażowa, nieczytelne stemple wywozowe i numery inwentarzowe

ZIEMIŃSKI Jacek (ur. 1953r)

B.T., 1999 r.

gwasz, 61 x 86 cm, sygn.

ZIEMIŃSKI Jacek (ur. 1953r)

Bez tytułu (Nr 16), 1997 r.

olej/płótno, 46 x 33 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JACEK ZIEMIŃSKI | 1997 | 43 x 33 olej | 16.'

ZIEMIŃSKI Jacek (ur. 1953r)

TRZY GRUSZKI, 1996 r.

olej/płótno 60 x 140 cm
sygnowany i datowany na odwrocie pismem odręcznym: Trzy gruszki | 1996 | olej | 60 x 140

ZIEMIŃSKI Jacek (ur. 1953r)

Kratka, 2011 r.

olej, płótno, sygn.
40 x 40 cm

ZIEMIŃSKI Jacek (ur. 1953r)

Gęsty, 2011 r.

olej na płótnie, 40 x 40 cm, sygn.

ZIEMIŃSKI Jacek (ur. 1953r)

Montażyk, 1999

obraz olejny na płótnie, 27x41 cm (z dedykacją: "Dla Andy R.").
Draczyńcą jest Anda Rottenberg - historyczka sztuki, krytyczka, kuratorka sztuki i publicystka. W latach 1993-2001 dyrektorka PGS Zachęta w Warszawie

ZIEMIŃSKI Jacek (ur. 1953r)

Miecze, 2011r.

ZIEMIŃSKI Jacek (ur. 1953r)

Oko, 2010

olej/płótno, 24x18 cm

Estymacja: 1800 - 2200 zł

ZIEMIŃSKI Jacek (ur. 1953r)

Oko i mózg, 2010

olej/płótno, 24x18 cm

Estymacja: 1800 - 2200 zł

ZIEMIŃSKI Jacek (ur. 1953r)

Słońce, 2011 r.

olej/płótno, 40 x 40 cm, sygn.

ZIEMIŃSKI Jacek (ur. 1953r)

Czarnów sierpień 2, 2009 r.

olej/płótno,
33 x 60 cm,
sygn.

liczba obiektów: 36