1 zł
2 600 000 zł
/7

ORBITOWSKI Janusz (1940 Kraków - 2017 Kraków)

Z cyklu: Ślady, 15/97, 1997

akryl, płótno; 110 x 80 cm;

cena wywoławcza: Wykup abonament

Ołówek, tusz, papier, 49,5 x 39,5 cm,
sygn. p.d.: Janusz Orbitowski 1991.

sygn. p.d.: Janusz Orbitowski 1992.

RELIEF 23/03, 2003 r.

akryl/płyta pilśniowa, 80 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Janusz Orbitowski 23/03 | 80 x 60

8/97, 1997 r.

technika własna/płyta pilśniowa, 61 x 40 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Janusz Orbitowski | 8/97 | 60 x 40'

Z cyklu: Ślady, 15/97, 1997

akryl, płótno; 110 x 80 cm;

"Kompozycja przestrzenna", 1969 r.

olej/płótno, 94 x 74,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JANUSZ ORBITOWSKI 1969 / 73 x 94 / KOMPOZYCJA PRZESTRZENNA'
opisany na blejtramie 'Orbitowski J. "Kompozycje przestrzenne" B.W.A. 3.500 zł 39 '
na odwrociu naklejka BWA Kraków

6/85, 1985

akryl, relief, płyta; 60 x 42 cm;
na odwrocie opis autorski: JANUSZ ORBITOWSKI 85 / 6/85.

1/88, 1988

relief, akryl, sklejka; 115×95 cm, sygnowany na odwrocie: "Janusz ORBITOWSKI | 1988 | 1/88, 115 × 95"

*droit de suite

RELIEF 4/02, 2002 r.

akryl/płyta pilśniowa, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Janusz Orbitowski 4/02

4/90, 1990 r.

akryl/płyta, 42 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Janusz ORBITOWSKI 1990 | 4/9 | 42 x 60'
na odwrociu papierowa nalepka z Galerii pod Różą w Krakowie z opisem obrazu

Bez tytułu, 1992 r.

tusz, papier, 69 x 49 cm,
sygn. i dat. p.d.: Janusz Orbitowski - 1992

6/05, 2005

technika własna, relief, akryl, płótno
70×50 cm
sygnowany na odwrocie: „Janusz ORBITOWSKI 2005 | 6/05 | 70×50 cm”

S-VI, 1970

olej, płótno, 101,5 x 81,5
sygn. na odwrocie: JANUSZ ORBITOWSKI 1970
S-VI 100 X 80

18/89, 1989 r.

akryl/płyta pilśniowa, 93 x 74 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Janusz ORBIOWSKI 1989 | 18/86 91 x 73'

Relief 5/94, 1994

akryl, relief, płótno, płyta; 61 x 42 cm;
na odwrocie opis autorski: Janusz ORBITOWSKI 1994 / 5/94 61 x 42.

6/85, 1985 r.

relief/akryl/płyta, 60 x 42 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JANUSZ ORBITOWSKI 85 | 6/85 60x42'

Kompozycja, 1985

linoryt, papier; 18,5 x 12,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn. i dat. p. d.: Janusz Orbitowski 85 (ołówkiem);
nr odbitki pośrodku u dołu: 23/100 (ołówkiem).

16/91, 1991 r.

akryl/karton, płyta, 80 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Janusz ORBITOWSKI 1991 | 16/91 | 80 x 60'
na odwrociu pieczęć wojewódzkiego konserwatora zabytków w Krakowie

Pejzaż [W pobliżu Kopca Kościuszki], lata 60. XX w.

Olej, płótno; wym.: 61 x 75 cm; sygn. l.d.: J.Orbitowski, na odwrocie opis autorski. Płótno naciągnięte na nowy blejtram.

/7
liczba obiektów: 137