1 zł
2 600 000 zł
/24

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Port, 1954,

litografia barwna/papier, 20,5 x 26 cm w świetle passe – partout
sygn. na kamieniu p.d.: "Kisling"

cena wywoławcza: Wykup abonament

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Pejzaż z Sanary-sur-Mer, 1951 r.

olej, płótno, 60 × 73 cm
sygn. i dat. l. d.: Kisling 1951
na krośnie nalepki: dwie nalepki z Galerii Drouant-David w Paryżu; nalepka transportowa z Petit Palais z Genewy, nalepka z maszynopisem: DOND’ARTHUR RUBINSTEIN 1984; M.KISLING z numerem: 76; okrąg

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Brunetka

litografia barwna, papier, 49,5 × 34,5 cm (odcisk płyty),
55 × 37,5 cm w świetle passe-partout
sygn. na kamieniu p. g.: Kisling, l. d.: 81/150 oraz p. d.:
owalny wycisk ATELIER KISLING i podpis ołówkiem: Jean Kisling

KISLING Mojżesz (1891-1953)

AKT KOBIECY

litografia barwna/papier, 58 x 46,8 cm (wymiar odbitki), 62,5 x 49,5 cm wymiar planszy w świetle passe-partout, oprawa
sygnowany l.d.: Kisling (na kamieniu), p.d.: sucha pieczęć ATELIER KISLING, poniżej podpis oł. Jean Kisling, l.d.: nr odbitki 70/150

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Martwa natura z rybami

litografia, papier; 45 x 57 cm (wymiar kompozycji), 55 x 76 cm (wymiar arkusza);
l. d. numer: H. C. "W" / 25 (ołówkiem),
p. d.: suchy tłok pieczętny z Atelier Kisling z napisem: Jean Kisling (ołówkiem).
na odwrocie: Epreuve Collection Kisling / Michel KISLING / [podpis] - (ołówkiem).

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Portret chłopca, ok. 1930

olej, płótno, 73 x 54 cm
sygn. l.d.: Kisling

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Chłopiec w berecie, 1948 r.

litografia barwna, papier, 59 × 44,5 cm (odcisk płyty), 74 × 54 cm w świetle passe-partout,
sygn. i dat. na kamieniu l. d.: Kisling/ Sanary/1948,
sygn. ołówkiem p.d.: Jean Kisling oraz sucha pieczęć Atelier / KISLING, opisana l.d.: 132/150

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Kwiaty

litografia barwna, papier, 56 x 44,5 cm (odcisk płyty),
sygn. na kamieniu u dołu: Kisling,
sygn. pod płytą ołówkiem p.d.: Jean Kissling oraz sucha pieczęć ATELIER / KISSLING, opisana l. d.: 37/150

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Khera - Kiki de Montmartre, 1932 r.

olej/płótno, 73,7 x 61 cm
sygnowany p.d.: ‘Kisling’
na odwrociu papierowa nalepka Bernard Dannenberg Galleries, Lyman Allyn Museum, nalepki aukcyjne Sotheby’s oraz Hôtel Georges V

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Dziewczyna z warkoczami, 1930 r.

olej/płótno, 63,7 x 46,2 cm
sygnowany l.d.: ‘Kisling’

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Portret długowłosej dziewczyny, 1942 r.

olej/płótno, 38 x 30 cm
sygnowany p.g.: 'Kisling'
na krośnie malarskim nalepka opisana liczbą: '558'

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Martwa natura z owocami, 1917 r.

olej/deska, 21 x 27 cm
sygnowany l.d.: 'Kisling'

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Portret Kobiety

Litografia barwna, papier; 26,2 x 19,7 cm (wymiar kompozycji)

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Kwiaty w wazonie

litografia barwna, papier czerpany; 26 x 20,5 cm (wymiar kompozycji)

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Martwa natura z owocami

litografia barwna, papier; 20,5 x 27 cm (wymiar kompozycji)

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Akt

litografia barwna/papier, 54,5 x 46 cm (zadruk)
opisany ołówkiem l.d.: 'H.C. | 25 "I"', sygnowany ołówkiem p.d.: 'Jean Kisling' na pieczęci 'ATELIER | KISLING'

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Portret chłopca

litografia barwna/papier, 57 x 42 cm (zadruk)
opisany ołówkiem l.d.: '126/150', sygnowany ołówkiem p.d.: 'Jean Kisling' na pieczęci 'ATELIER | KISLING'
sygnowany i datowany na kamieniu: 'Kisling | Paris | 1939'

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Sonia

litografia barwna/papier, 56 x 40,3 cm (zadruk)
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Kisling', opisany l.d.: '47/100'

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Kawiarnia La Rotonde

litografia kolorowana ręcznie gwaszem/papier, 28 x 35 cm w świetle passe - partout
sygn. na kamieniu p.d.: „Kisling”

KISLING Mojżesz (1891-1953)

olej, płótno, 60 × 73 cm
na krośnie nalepki: dwie nalepki z Galerii Drouant-David w Paryżu; nalepka transportowa z Petit Palais z Genewy, nalepka z maszynopisem: DOND’ARTHUR RUBINSTEIN 1984; M.KISLING z numerem: 76; okrągła nalepka transportowa: H.GERFAUD (...) Paris, INTERNATIONAL ART TRANSPORT (...) PARIS, papierowa nalepka z odręcznym napisem: PHOTO no 43 oraz nalepka z maszynopisem z opisem obrazu

/24
liczba obiektów: 475