DAMASIEWICZ Witold (1919-1996)
olej, płótno, 75 x 90 cm,
sygn. p.d.: monogram wiązany WD.
*droit de suite
cena wywoławcza: Wykup abonament
monotypia, gwasz, papier, wym. 70 x 100 cm,
sygn. p.d. : W.Damasiewicz
Olej, deska; wym.: 34 x 18 cm;
sygn. monogr. wiąz. na odwrocie.
Olej, technika mieszana, deska; wym.: 24 x 8 x 4,5 cm;
olej, płótno; 120 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: W. DAMASIEWICZ / ol.
"UKRZYŻOWANIE" / 120 AE 100; nieco dalej: 1987/88
olej, płótno; 51,5 x 35 cm;
sygn. p. d.: monogram wiązany;
na odwrocie napis autorski: W.
DAMASIEWICZ / ol. "OWAD" / 51,5- 35 / 1983
gwasz, papier; 41,5 x 29,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: W. Damasiewicz / 66 r.
Gwasz, akwarela, karton;
wym.: 47,8 x 30,3 cm;
sygn. śr.d.: WD;
na odwrocie dedykacja artysty dla dra Jana Mitarskiego.
olej, płótno,
90 x 90 cm;
sygn. u dołu: wd (monogram wiązany);
Na odwrocie napis autorski: W. DAMASIEWICZ / ol. "PRZEWIJANIE" / 90-90 / 1981
olej, płótno,
90 x 90 cm;
Na odwrocie napis autorski: W. DAMASIEWICZ / ol. "PRZEWIJANIE" /
90-90 / 1981
Olej, płótno;
wym.: 110 x 140 cm;
sygn. p.d.: WD oraz na odwrocie.
olej/płótno,
80 x 70 cm
sygnowany p.d.: `WD`
opisany na odwrociu: `W. Damasiewicz | ol. | 80 x 70 | 1994`
olej, płótno,
110 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: w. damasiewicz / ol. "marionetka 2" / 1975/92
Olej, płótno;
wym.: 70 x 60 cm;
sygn. p. dolny bok: W. Damasiewicz; datowany na odwrocie.
olej, płótno, 75 x 90 cm;
sygn i dat. na odwrocie: Witold Damasiewicz ol. 1986 75.90 ?Kałuża 3"