1 zł
2 600 000 zł
/4

GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)

Gradacja na trójkąt, 1969

serigrafia barwna, papier; 58 x 78 cm (wymiar arkusza);
sygn. dat. i opisany u dołu: 133/360 "Gradacja na trójkąt " Jerzy Grabowski 69 (ołówkiem).

cena wywoławcza: Wykup abonament

GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)

Kartka ze szkicownika, rysunek 6/IV, 1986

technika własna (maszyna do pisania, ołówek, gwasz itd.), papier; 33 x 24 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: JGrabowski / W-Wa 1986 / Rys. 6/IV (ołówkiem).

GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)

Gradacja na trójkąt, 1969 r.

litografia barwna/papier, 56 x 75 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: '156/360 "Gradacja na trójkąt" Jerzy Grabowski 69'

GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)

Gradacja na trójkąt, 1969

sygn., dat. i opisany u dołu: 320/360 "Gradacja na trójkąt" Jerzy Grabowski 69 (ołówkiem).

GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)

GRADACJE NA TRÓJKĄT, 1969 r.

serigrafia barwna/papier, 49,5 x 69,5 cm (odbitka), 58 x 78 cm (wymiary planszy)
sygnowany oł. l.d.: 45/360, śr. „Gradacje na trójkąt”, p.d.: Jerzy Grabowski 69

GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)

Gradacja na trójkąt, 1969 r.

serigrafia barwna/papier, 58 x 78 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: '133/360 "Gradacja na trójkąt" Jerzy Grabowski 69'

GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)

Analiza Podziału - strefa B (1985/86)

sygn. p.d.dat. l.d.
linoryt barwny, relief (19/50)
9x9 cm

GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)

STUDIUM STRUKTURY OTWARTEJ= RYS. 6

gwasz/ołówek/akwarela/papier, 41 x 29.50 cm, oprawiony, sygnowany i opisany l.g: 'J. Grabowski'

* Do pracy zostanie doliczona opłata z tytułu tzw. Droit de suite.

GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)

Bez tytułu, 1986

technika własna, maszynopis, ołówek, flamaster, długopis,
papier; 32,8 x 24 cm;
sygn., dat. i opisana p. d.: J. Grabowski 1986 / RYS. 3./IV.

GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)

Progresja cyfr. Rys. 4

akwarela, ołówek, długopis, flamaster/papier, 41,5 x 29,5 cm
tytułowany wśród przedstawienia.: '"Progresja cyfr" - tak powinienem nazwać obraz (o ile go zrobię)'

GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)

Rysunek 5/IV, 1986 r.

ołówek, gwasz, druk na maszynie, papier; 34x24cm (46x37 cm w oprawie)
sygnowany l.d.: "J. Grabowski | W-wa 1986 r. | RYS. 5/IV"

GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)

Rysunek 8/IV, Studium cyfry 9, 1986 r.

sygnowany śr.: "J. Grabowski, Rys. 8/IV"

GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)

Interwencja w strukturę, 1972

linoryt barwny, goffrage, papier;
7,5 x 7,3 cm (w świetle passe-partout);
u dołu opis ołówkiem: 1972. Interwencja w strukturę nr 9/10 J. Grabowski / 18/25.

GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)

Transfiguracja na znakach prostych, 1987 r.

ołówek, akwarela, gwasz/papier, 33 x 24 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J. Grabowski | 1987'

GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)

Cyfra '9' - studium, 1986 r.

gwasz, ołówek, akwarela/papier, 34 x 24 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'J. Grabowski 1986'
opisany na odwrociu: 'Jerzy Grabowski | tytuł: cyfra "9" - studium No 9/VI | technika mieszana | rok 1986'

GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)

Układy losowe, 1967 r.

akwarela, ołówek, tusz/papier, 42 x 29,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J. Grabowski 67 r.'

GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)

Transfiguracja klucza - Transcendencja, 1986-1988

51,2 x 39,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opisany u dołu ołówkiem: (1986)-1988 r. Transfiguracja klucza. "Transcendencja" 5/50 Jerzy Grabowski imp.

GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)

Wartości ułamkowe, 1974 r.

gauffrage/papier, 80,5 x 54 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: '1974 "Wartości ułamkowe" odbitka artysty - wersja kol. Jerzy Grabowski'

GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)

Układ paralelny - studium, 1977

goffrage, linoryt barwny, papier;
52,5 x 80,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Grabowski, imp. (ołówkiem), l. d.: dat. i tytuł; śr. d. 15 / 19 (ołówkiem).

GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)

Ciągłość i cykliczność - Rys. 6

akwarela, flamaster, ołówek, tusz/papier, 34,5 x 27 cm
tytułowany l.g.: '"Ciągłość i cykliczność" - Rys. 6'

/4
liczba obiektów: 75