1 zł
2 600 000 zł
/8

KAZIKOWSKI Tomasz (ur. 1952, Mogielnica - 2021 Warszawa)

Macierzyństwo, 1997

gwasz, kredka, papier; 43 x 34 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: [monogram wiązany artysty] / 97.

cena wywoławcza: Wykup abonament

J. Słowacki: Upiorna kariera Balladyny, 1995

ołówek, akwarela, gwasz, papier; 30,5 x 42 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: monogram wiązany TK / 1995;
u dołu tytuł obrazu;
sygn. na odwrocie: TOMASZ KAZIKOWSKI / [monogram wiązany artysty] 1995 R.

Les poularies, 1990

kredka, cienkopis, akwarela, papier; 28 x 39,5 cm (w świetle passe-partout);
l. d.: tytuł / [monogram wiązany artysty];
sygn. i dat. na odwrocie: TOMASZ KAZIKOWSKI / [monogram wiązany artysty] 1990 R.

Akty

ołówek, biała tempera, karton; 41 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: monogram wiązany artysty.

Malarz i modelka w pracowni, 1993 r.

ołówek, gwasz, papier; 29 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: monogram artysty / 1993;
na odwrocie opis i sygn.

Trzy akty

ołówek, akwarela, karton; 29,5 x 16 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: monogram wiązany artysty.

Postacie trzech kobiet, 1995

akwarela, gwasz, kredka, karton; 27,5 x 40 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: monogram wiązany TK / 1995.

Tadeusz Kantor

olej, płótno; 22 x 35,5 cm;
sygn. p. d. monogramem "TK";

Akt siedzący

olej, gwasz; 48 x 42 cm;
sygn. p. d. monogramem wiązanym "T".
Z kolekcji St. Marczaka-Oborskiego.

Kąpiące się, 1992 r.

akwarela/papier, 25,5 x 34 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: '[monogram wiązany] 1992'

Stojąca tyłem, 2000 r.

akwarela/papier, 44 x 45 cm
sygnowany p.d.: 'TK | MM'
na odwrociu sygnowany i datowany: 'TOMASZ KAZIKOWSKI | TK | 2000R'

Akty, 2002 r.

akwarela/papier, 27 x 21 cm
sygnowany monogramem wiązanym i datowany p.d.: 'TK | 2002'

Akt, 1997 r.

pastel/papier, 40,5 x 18,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany monogramem wiązanym i datowany p.d.: '19 TK 97'

Kierunek padania promieni słonecznych, 1996 r.

akwarela, ołówek/papier, 42 x 29,5 cm
opisany wewnątrz kompozycji: 'kierunek | padania | promieni | słonecznych'
sygnowany i datowany na odwrociu: 'TOMASZ KAZIKOWSKI | 1996'
na odwrociu monogram

Akt

akwarela, tusz/papier, 28,5 x 20,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany monogramem wiązanym p.d.: 'TK'

Postaci kobiece

pastel/papier, 20 x 28,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany monogramem wiązanym l.d.: 'TK'

Akt w fiolecie, 2017

gwasz na papierze, 37 x 49 cm

Przed lustrem

ołówek, pastel/papier, 20,5 x 28,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany monogramem wiązanym p.d.: 'TK''

Lookin' back Hilda Louzzack, 1992 r.

akwarela/papier, 30 x 21 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'TK | 1992' oraz opisany wzdłuż lewej krawędzi: '"Lookin' back Hilda Louzzack"'
na odwrociu opisany: 'TOMASZ KAZIKOWSKI | TK | 2002'

Lalka, 2014

olej, płótno; 41,5 x 33 cm;
sygn. znakiem artysty p. d.: TK (w kole) / 2014.
na odwrocie opis autorski: TOMASZ / KAZIKOWSKI / ... / 2014 R / "LALKA" / OLEJ, 41 1/2 cm x 33 cm oraz nalepka galerii Bellotto.

/8
liczba obiektów: 146