1 zł
2 600 000 zł
/10

MAŚLUSZCZAK Franciszek (ur. 1948, Kotlice)

W cztery oczy, 2018

akwarela, papier; 37,5 x 29 cm;
l. g.: tytuł: W cztery oczy, sygn. i dat. l. d.: 2018 / Franciszek Maśluszczak.

cena wywoławcza: Wykup abonament

Spokój, 2019

akwarela, papier
26,5 x 36 cm
sygn. l .d.

Gorzów Wielkopolski, 2000

tusz, papier czerpany; 24 x 15 cm;

Gorzów Wielkopolski, 2000

Piłowanie, 1991

akryl, płótno; 53 x 61 cm;
sygn. i dat. p. d.: Franciszek Maśluszczak 1991;
na odwrocie, na płótnie opis: Franciszek Maśluszczak / PIŁOWANIE / 53 x 61 cm / acrylic 1991.

Spokój, 2018

Akwarela
51 x 35 cm

Świeradów wiosną, 2018 r.

akwarela, 38 x 28,5 cm, sygn.

Negocjacja, 2014

akwarela, papier, 28 x 38 cm,
sygn.p.g.: 2014 Franciszek Maśluszczak, opisany: Negocjacja

Pan Wacław z Międzyzdrojów, 2002

akwarela, papier, 44 x 26 cm w świetle passe-partout,
sygn. i dat. p.g.: Franciszek Maśluszczak 2002

NA DRUTACH, 2016

akwarela na papierze, 35 x 25 cm

Meszuge, 1976 r.

tusz/papier, 24 x 21 cm
sygnowany i datowany l.d. '1976 Fr. M.', opisany wzdłuż lewej krawędzi 'Meszuge'

WINNICA W ASPRA SPITIA, 2000

Akwarela, karton; 49 x 39 cm
Sygnowany wzdłuż l. krawędzi: Fr. Maśluszczak; p.d.: Aspra Spitia 2000 / W Winnicy

Codzienność, 2016

rysunek, tusz / papier, 35 x 25 cm, sygn.

Ogród, 2005

akwarela, papier
22 x 29 cm

sygn. p.g.

Powroty z Koniakowa, 2004 r.

tusz/papier, 30 x 24 cm w świetle passe - partout, oprawiony, sygnowany i datowany p.g: '2004.09.22 Fr. Maśluszczak' opisany l.d: 'Powroty z Koniakowa'

Wejście w sen, 2012 r.

tusz/papier, 33 x 24 cm w świetle passe - partout, oprawiony, sygnowany i datowany p.d: 'Franciszek Maśluszczak' opisany l.d: 'WEJŚCIE W SEN'

Negocjacja, 2014 r.

akwarela, papier, 28 x 38 cm, sygn. p.g.: 2014 Franciszek Maśluszczak, opisany l.g.: Negocjacja

Biegnący

olej na płótnie
30 x 40 cm

Za chwilę (2010)

sygn. dat. p.g.
akwarela, papier
18x27 cm

Odezwa filozofa, 2017 r.

tusz na papierze, 49x38 cm
sygnowany p.g.: ODEZWA FILOZOFA 2017 Franciszek Maśluszczak

/10
liczba obiektów: 196