1 zł
2 600 000 zł
/7

MŁODOŻENIEC Stanisław (ur. 1953)

RED, 2018 r.

olej/płótno, 28 x 36 cm
sygnowany i datowany l.g.: 'S. MŁODOŻENIEC | 2018'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'S.M | "RED" 2018 | olej/płótno'

cena wywoławcza: Wykup abonament

BLUE, 2018 r.

olej/płótno, 27 x 36 cm
sygnowany i datowany l.g.: 'S. M | 2018'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'S. MŁODOŻENIEC | "BLUE" 2018 | oil/canvas'

Kompozycja, 2010

olej, płótno, 90 x 122 cm

Portret czerwony, 1980

olej, płótno, 100 x 140 cm

Bez tytułu nr 1, 2010

olej, płótno; 45 x 34,5 cm;
sygn. i dat. l. g.: S.M. / 2010
na odwrocie nalepka Domu Aukcyjnego Abbey House.

Abstrakcja , 1996 r.

olej/papier, 20 x 33 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany l.g.: 'S.M. '96'

"Kompozycja", 2008 r.

olej/papier, 25 x 32,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany u dołu: 'COMPOSITION OIL S.MŁODOŻENIEC 2008'

Composition, 2016 r.

olej/płótno, 35 x 45,5 cm
sygnowany i datowany u góry kompozycji: 'S. MŁODOŻENIEC 2016'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'S. Młodożeniec | "COMPOSITION" | 2016'

Numbian Tribute Bearer, 1997 r.

olej/płótno, 27,5 x 23 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'SM 19 X 97'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'STANISŁAW MŁODOŻENIEC | NUMBIAN TRIBUTE BEARER | 1997 OLEJ/ PŁÓTNO'

Ezop IV, 2018

olej, płótno; 89,5 x 120 cm;
sygn. i dat. u góry z lewej: S. MŁODOŻENIEC / 2018;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: S. MŁODOŻENIEC / "EZOP IV" 2018 / oil/canvas.

bez tytułu, 2017

Flamaster
29,5 x 20,5 cm

BEZ TYTUŁU, 2012 r.

olej/papier, 55 x 70 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.g.: S Młodożeniec 2012

Composition, 2006 r.

olej/papier, 27 x 19,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany u dołu: 'COMPOSITION OIL S.MŁODOŻENIEC 2006'

Bez tytułu, 2001 r.

olej/papier, 30 x 23 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany l.g.: 'S.MŁODOŻENIEC '2001'

Bez tytułu, 2018 r.

olej na pergaminie i papierze, 27 x 35 cm, sygn.

Karuzela, 2018

olej, płótno; 91 x 119 cm;
sygn. i dat. l. g.: S.M / 2018;
na odwrocie opisany: S. MŁODOŻENIEC / „CAROUSEL” 2018 / oil/canvas 91 x 119 cm.

bez tytułu, 2008

olej, papier; 55 x 69 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.g.: "S.M X 2008", p.d.: "S. Młodożeniec"

Kompozycja,

olej/płótno, 30x40 cm

Szary Paysage, 2005

olej, płótno; 76 x 101 cm;
sygn. i dat. l. g.: ST MŁODOŻENIEC 2005;
na odwrocie opis obrazu: Szary (...) - [przesłonięte blejtramem] / S. Młodożeniec / olej, płótno / 2005 oraz drukowana nalepka z domu aukcyjnego z odręcznie wypisaną informacją o pracy.

/7
liczba obiektów: 126