PFEFFENBERG Jakub (1900-ok. 1943)
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
28,5 x 42,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Pf. 28
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. i dat. p. d.: Pf. 28
sygn. i dat. p. d.: Pf. 28
Linoryt na papierze ręcznie robionym; wym.: 134 x113 mm;
sygn. oł. p.d.: J. Pfeffenberg; l.d.: Oryg. linoryt [dalej dwa wyrazy nieczytelne], p.g.r.: No 100.
Linoryt; wym.: 120 x 95 mm;
sygn. oł. p.d.: J. Pfeffenberg 32, l.d.: Oryg. linoryt.
Ulica Kanonicza w Krakowie, 1930 r.
olej, sklejka,
72 × 51 cm
sygn. l. d.: Pfeffenberg
930.
Estymacja: 7 500 - 9 000 zł
Olej, płótno/tektura,
27 x 28, 5 cm,
sygn. p. d. J Pfeffenberg (19) 40
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
28 x 42,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Pf. 28.
Widok na zakole Wisły i Wawel, 1933 r.
gwasz/papier, 58 x 70 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Pfeffenberg 933`
olej na płótnie, 20,5 x 25 cm,
sygnowany l.d. "Pfefferberg"
CHRYZANTEMY W HUCULSKIM WAZONIE I JABŁKA, 1936
olej na płótnie, 59 x 51,5 cm,
sygnatura u dołu po prawej, na krośnie nowszy napis dotyczący autora.
CHRYZANTEMY w HUCULSKIM AZONIE i JABŁKA, 1936
sygnatura u dołu po prawej i data"936", na krośnie nowszy napis dotyczący autora.
"936", na krośnie nowszy napis dotyczący autora.