wydruki komputerowe naklejony na płótno; 148 x 190,5 cm; sygn., dat. i opisany na odwrocie: TOMASZ PSUJA / 1990 / XXX; praca wystawiana i reprodukowana: 1. Sztuka najnowsza. Tomasz Psuja. Obrazy, Muzeum Ziemi Lubuskiej, 8-30 11. 1989 (w ramach III Biennale Sztuki Nowej, Zielona Góra); 2. Pawilon SARP, 03.1990, teksty Maryla Sitkowska, Bożena Czubak, il. 2 3. To było tak... Kolekcja Barbary i Andrzeja Bonarskich, Oddział Muzeum Narodowego w Warszawie, Pałac - Królikarnia, kurator Radosław Mleczko, 22.03 - 20.04.2002, katalog wystawy, red. Maryla Sitkowska, Warszawa 2002, s. 75