1 zł
2 600 000 zł
/38

TARASIN Jan (1926 Kalisz - 2009 Warszawa)

Bez tytułu, ok. 1990

serigrafia, 42 x 30,5 cm (wymiary arkusza)
sygn. oł.: Jan Tarasin

cena wywoławcza: Wykup abonament

Fragment I, 1990

akwarela/papier, 40,5 x 56 cm
sygn. l.d.: Tarasin 90
na odwrociu: Jan Tarasin 90/ Fragment I
praca pochodzi od rodziny artysty

Sytuacja I, 1999

akwarela, papier; 37 x 51,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Jan Tarasin 99 (ołówkiem).

Wieża, 1975/1991

serigrafia barwna, papier pomarańczowy; 39 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jan Tarasin 75 / 91, l. d.: Wieża (ołówkiem).

FRAGMENT, 1986

olej, płótno
80 x 70 cm
sygn. p.d.: Jan Tarasin 86
sygn. na odwr. na płótnie p.g.: JAN TARASIN | 1986 „FRAGMENT“

Autoportret, 1990

serigrafia, papier, 40 x 30 cm,
sygnowana i datowana u dołu długopisem: J. Tarasin 1990.

* droite de suite

Sytuacje, 1990

* droite de suite

Przedmioty policzone , 1983

olej / płótno
70,5 × 97,5 cm
81 × 108 cm (w oprawie)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu p.g.: Jan Tarasin 1981–3 | ,,PRZEDMIOTY POLICZONE''
papierowa naklejka Gallery Vienna (Chicago)

Abstrakcja, 1992

akwarela, gwasz, papier; 37,7 x 55,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jan Tarasin 92;
na odwrocie pieczęć: WOJEWÓDZKI KONSERWATOR ZABYTKÓW / w Krakowie / Przedmiot nie podlega zakazowi / wywozu za granicę

Sytuacja II, 1987 r.

olej/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J. Tarasin 1987'
opisany na odwrociu: 'JAN TARASIN 87 | SYTUACJA II'

Sytuacja, 1997, 1997 r.

olej/płótno, 100 x 130 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.d.: 'Jan Tarasin 97'
opisany na odwrociu: 'JAN TARASIN | "SYTUACJA" 1997'

Ciąg przedmiotów, 1989

olej, płótno, 89 x 116 cm
sygn. l.d.: Jan Tarasin 89, opisany na odwrocie: JAN TARASIN 1989 "CIĄG PRZEDMIOTÓW"

Zapis, 1989

olej, płótno, 100 x 140 cm
sygn. p.d.: Jan Tarasin 89, opisany na odwrocie: JAN TARASIN 1989 "ZAPIS"

DWIE STREFY, 2008

serigrafia / papier
wym. 52 x 73 cm

Kompozycja, 1990 r.

serigrafia barwna/papier, 39 x 29 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'JTarasin 90'

serigrafia barwna/papier, 40 x 30 cm (zadruk)
sygnowany ołówkiem p.d.: 'JTarasin'

Bez tytułu, 1978 r.

serigrafia/papier, 40 x 29 cm
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'JTarasin 78' oraz opisany długopisem l.d.: '49/55'

Mrowisko, 1978 r.

serigrafia/papier, 39,5 x 30 cm
sygnowany oraz datowany ołówkiem p.d.: 'JTarasin 78' oraz opisany ołówkiem l.d.: 'Mrowisko'

Przedmioty osobne III, 2006 r.

gwasz, akwarela/papier, 40 x 63 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany l.d.: 'Jan Tarasin 2006'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jan Tarasin 2006 | Przedmioty osobne III'

Zapis, 1996 r.

akwarela/papier, 32,5 x 44,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'JTarasin 96'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jan Tarasin 96 | Zapis'

/38
liczba obiektów: 751