RÓŻAŃSKA Eugenia (1909 Warszawa - 1982)
olej, płótno; 100 x 81,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Eug Różańska / 65,
oraz naklejka z odręcznym napisem z tytułem: Kompozycja p.t. Łamigłówka", datą: 1965, techniką oraz nr leg.: 523
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno; 100 x 81,5 cm;
oraz naklejka z odręcznym napisem z tytułem: Kompozycja p.t. Łamigłówka", datą: 1965, techniką oraz nr leg.: 523.
olej, płótno; 100 x 81,5 cm;
Olej, płótno;
wym.: 60,5 x 50 cm;
sygn. p.d.: E. Różańska 1932.
Olej, płótno; 64,5 x 49 cm
Na odwrociu dwie nalepki: 1."P.P.
PRACOWNIE SZTUK PLASTYCZNYCH |WARSZAWA, UL. FOKSAL 1 | Autor Różańska Eugenia | Tytuł
Kwiaty z białą draperią | Technika olej Format 50 x 65 | Cena 1 200 Rok ... Nr ewid.
A/221"; 2 | "Plastyk Różańska Eugenia | Tyt. obrazu Kwiaty z białą draperią | Nr obrazu
1798 | Nr produkcji II 36/61"
Olej, płótno, 64,3 x 49 cm
Na odwrocie dwie nalepki: 1."P.P. PRACOWNIE SZTUK PLASTYCZNYCH | WARSZAWA, UL. FOKSAL 1 | Autor Różańska Eugenia | Tytuł Kwiaty z białą draperią | Technika olej Format 50 x 65 | Cena 1 200 Rok ... Nr ewid. A/221"; 2. "Plastyk Różańska Eugenia | Tyt. obrazu Kwiaty z białą draperią | Nr obrazu 1798 | Nr produkcji II 36/61"