1 zł
2 600 000 zł
/3

BACA Michał (ur. 1958r.)

Bougenvilla, 2018

olej, płótno, 50 x 70 cm
opisany na odwrocie: Michał Baca "Bougenvilla" 2018

cena wywoławcza: Wykup abonament

BACA Michał (ur. 1958r.)

Okno, 1993 r.

olej, tempera/płótno, 50 x 73 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'MBaca 1993'
na odwrociu opisany: 'MICHAŁ BACA | "OKNO' | 1993 | 73 x 50 tempera, olej'

BACA Michał (ur. 1958r.)

Bratki, 1993 r.

olej, tempera/płótno, 50 x 75 cm
na odwrociu opisany: 'MICHAŁ BACA | "BRATKI" | 75 x 50 tempera, olej'

BACA Michał (ur. 1958r.)

Żurawie,2018 r.

akryl na kartonie, 26 x 35 cm, sygn.

BACA Michał (ur. 1958r.)

Sjesta, 2006 r.

olej/płótno, 50,5 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'M | Baca ‘06'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Michał Baca | "Sjesta" | olej/ płótno | 50 x 70 cm | 2006 r.'

BACA Michał (ur. 1958r.)

Podmokła wioska, 2018

olej, płótno, 73 x 70 cm
sygn. l.d.: Michał Baca 2018

BACA Michał (ur. 1958r.)

Dwór w Niedźwiedziu, 2003

tempera, olej, płótno, 65.00 x 92.00 cm
sygn. p.d.: MBaca '2003, opisany na odwrocie: MICHAŁ BACA "DWÓR W NIEDŹWIEDZIU" tempera, olej 20003 65x92 cm

BACA Michał (ur. 1958r.)

Święta Lipka, 2005

olej, płótno, 100x75 cm kompozycja, 105x80 cm w oprawie
sygn. p.d.: M Baca ‘2005, opisany na odwrocie: Michał Baca "Święta Lipka" olej/płótno 100x75 cm 2005 r.

BACA Michał (ur. 1958r.)

Juka, 2010 r.

olej na płótnie, 70 x 32 cm, sygn.

BACA Michał (ur. 1958r.)

Mimetyzm, 2015

olej, płótno, 45x60 cm, w oprawie 63x78 cm
sygn. p.d.: Michał Baca 2015, opisany na odwrocie: Michał Baca "Mimetyzm" olej/płótno 45x60 cm

BACA Michał (ur. 1958r.)

Nastazja Filipowna, 2017

akryl, olej, płótno, 91x75 cm
sygn. p.d.: Michał Baca 2017, opisany na odwrocie: Michał Baca "Nastazja Filipowna" akryl, olej/płótno 2017 r.

BACA Michał (ur. 1958r.)

Rozwazna i romantyczna, 2016 r.

olej/płótno, 45 x 50 cm.

BACA Michał (ur. 1958r.)

Pani Hidako, 2016

olej, płótno, 50x70 cm
sygn. p.g.: Michał Baca 2016, opisany na odwrocie: Michał Baca "Pani Hidako" olej na płótnie 50x70 cm

BACA Michał (ur. 1958r.)

Portret czytelnika, 2014

olej, płótno, 70x80cm
sygn. p.g.: Michał Baca 2014
opisany na odwrocie: Michał Baca "Portret czytelnika" olej na płótnie 70x80cm 2014r.

BACA Michał (ur. 1958r.)

Słoneczniki, 2014 r.

olej na płótnie, 30 x 54 cm, sygn.

BACA Michał (ur. 1958r.)

Rozważna i romantyczna, 2016

akryl, olej, karton, 30x40 cm w świetle passe-partout, 51,5x61 cm w oprawie
sygn. p.g.: Michał Baca 2016, opisany na odwrocie: Michał Baca "Rozważna i romantyczna" akryl, olej na kartonie 30x40 cm 2016 r.

BACA Michał (ur. 1958r.)

Greckie okno, 2015

akryl, olej, płótno, 30x40 cm
sygn. p.d. Michał Baca ’15, opisany na odwrocie: Michał Baca "Greckie okno" akryl, olej, na płótnie 30x40 cm, 2015

BACA Michał (ur. 1958r.)

Pasterka

olej na płótnie
80 x 55 cm

BACA Michał (ur. 1958r.)

Pomona, 2015

olej, płótno, 90x73 cm
sygn. p.g.: MBaca 2010, opisany na odwrocie: Michał Baca "Pomona" olej/płótno 90x73 cm 2010 r.

BACA Michał (ur. 1958r.)

Infantki, 2015

akryl, olej, płótno, 85x100 cm
sygn. p.d.: Michał Baca 2015, opisany na odwrocie: Michał Baca "Infantki" akryl, olej na płótnie 2015 r.

/3
liczba obiektów: 56