1 zł
2 600 000 zł

KOŁPANOWICZ Marcin (ur. 1963, Kraków)

Sailing, 2019

druk artystyczny, papier; 54 x 44,5 cm (wymiar kompozycji), 57 x 46 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana u dołu: 3/30 "Sailing" Marcin Kołpanowicz 2019 (ołówkiem).

* do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite w wysokości 5%

cena wywoławcza: Wykup abonament

Dance of the Seasons, 2017/2019

druk artystyczny, papier; 28 x 57 cm (wymiar kompozycji), 31 x 59 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. i dat w kompozycji l. d. (druk); praca sygn., dat. i opisana u dołu: "Dance of the Seasons / 1/3/ / Marcin Kołpanowicz 2019 (ołówkiem).

Improwizacja, 2018

druk artystyczny, papier; 49 x 43,5 cm (wymiar kompozycji), 53,5 x 45,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana u dołu: "Improwizacja" 1/30 Marcin Kołpanowicz 2018 (ołówkiem).

Schody do nieba, 2016

olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. i opisany na odwrocie: MARCIN KOŁPANOWICZ | SCHODY DO NIEBA, 2016 | [sygnatura]

Pejzaż, 2003 r.

pastel/karton, 29 x 50 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'Marcin | Kołpanowicz | 2003'
na odwrociu naklejka z opisem pracy w języku niemieckim

Katedra zimowa, 2018

serigrafia barwna, papier, 3/40, 57,5 x 43,6 cm (kompozycja), 82 x 65 cm, sygn. p.d.: Marcin Kołpanowicz 2018

Niebo, 1992 r.

akryl/płyta, 38 x 50,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'M. Kołpanowicz ‘92'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MARCIN KOŁPANOWICZ | "THE SKY", 1992, acryl/ plate'
na odwrociu pieczęć Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków oraz nalepka galeryjna z opisem pracy w języku niemieckim

Bazylika, 2008 r.

olej/płótno, 25 x 34 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Marcin | Kołpanowicz | 2008'
na odwrociu opisany: 'MARCIN KOŁPANOWICZ | "BAZYLIKA", 2008'

Hauptbahnhof, 1992 r.

olej/tektura, 46,5 x 46 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MARCIN KOŁPANOWICZ | "HAUPTBAHNHOF", 1992' oraz numer inwentarzowy i pieczątka

Orient Expres III, 2014 r.

pastel/papier, 52 x 73 cm (w świetle ramy)
sygnowany, datowany i opisany l.d.: 'Marcin | Kołpanowicz | 2014'

Fabryka baniek mydlanych

pastel
75 x 70 cm

Ziemia

olej na płótnie
100 x 100 cm

Eurobabel

pastel
70 x 96 cm

Kaprys wenecki, 2010

olej na płótnie, 100x100 cm

Cataractopolis

pastel
70 x 70 cm

Puszka Pandory, 2004 r.

pastel,
63 x 42 cm,
sygn.

Ziemia

olej, płótno
100x100 cm

Golden Palace 1996

pastel, papier, 63 x 46 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Marcin Kołpanowicz 1996

liczba obiektów: 18