PUŁASKI Kazimierz (1861 – 1947)
olej na płótnie, 76 x 96 cm,
sygnowany i datowany p.d.
"K. Pułaski /1906".
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie, 76 x 96 cm,
sygnowany i datowany p.d.
"K. Pułaski /1906".
olej, płótno; 52 x 78 cm;
sygn. l. d.: Kazimierz Pułaski / Warszawa 95
Obraz w ramie z epoki
Olej, płótno;
72,5 x 58 cm
Sygnowany p.d.: K. von Pułaski | München 93
Stan zachowania: po konserwacji.
olej, płótno dublowane,
72 x 48 cm;
sygn. l.d.: K. Pułaski / 97
olej na płótnie dublowanym (na krawędziach), 72 x 48 cm, sygnowany l.d. "K. Pułaski 97 r"