1 zł
2 600 000 zł
/3

ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

Z cyklu Materia ciszy, 2017

technika własna, płótno, 70 x 80 cm
opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA MATERIA CISZY - 2017

cena wywoławcza: Wykup abonament

ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

Z cyklu "Materia ciszy", 2016

olej, technika własna/płótno, 80 x 60 cm
sygn. na odwrocie: "Ewa Zawadzka/ Z cyklu Materia/Ciszy/ 2016"

ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

Z cyklu Materia ciszy, 2017

technika własna, płótno, 70 x 80 cm kompozycja, 75 x 85 cm w oprawie
opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA - "MATERIA CISZY" - 2017

ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

Jawornik Polski, 2016

technika własna, 32 x 31,5 cm
sygn. i opisany na odwrociu: EWA ZAWADZKA/JAWORNIK POLSKI/2016

ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

Z cyklu Ściany świata - tryptyk, 2008 - 2014

technika własna, płótno, 3x (30x30) cm

ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

Na krawędzi światła - A3, 2018 r.

technika własna na płótnie, 54 x 54 cm, sygn.

ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

Z cyklu Ściany świata, 2018

technika własna, płótno, 50x50 cm

ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

Materia ciszy, 2018

olej, płótno, 90 x 80 cm;
na odwrocie na płótnie opis autorski: cykl MATERIA CISZY / 049-2018

ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

Z cyklu Materia ciszy, 2013 r.

olej/płótno, 90 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'EWA ZAWADZKA | z cyklu | MATERIA CISZY | 2013'

ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

Z cyklu Materia ciszy, 2017

technika własna, olej, płótno, 70 x 80 cm
opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA - 2017 - cykl "Materia Ciszy"

ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

Z cyklu Materia ciszy, 2017

technika mieszana, olej, płótno, 70.00 x 80.00 cm
opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA - MATERIA CISZY" - '2017

ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

Z cyklu Materia ciszy, 2017

technika własna, olej, płótno, 70x80 cm

ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

Z cyklu Materia ciszy, 2017

technika własna, płótno, 70x80 cm
opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA - MATERIA CISZY 2017

ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

Z cyklu Materia ciszy, 2016

technika własna, olej, płótno, 100x80 cm kompozycja, 105x85 w oprawie
opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA z cyklu - MATERIA CISZY 2016

ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

Neapol z cyklu Ściany świata, 2015

technika własna, olej, płótno, 30x30 cm, w oprawie 31x31 cm
opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA - z cyklu ŚCIANY ŚWIATA - Neapol 2015

ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

z cyklu Materia Ciszy, 2015

olej, płótno, 90 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

Z cyklu Materia ciszy, 2016

technika mieszana, olej, płótno, 80x90 cm

ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

Z cyklu: Materia ciszy, 2016

olej, technika własna, płótno; 80 x 60 cm;
sygn.. dat. i opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA / - z cyklu - MATERIA / CISZY / - 2016

ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

bez tytułu z cyklu Materia ciszy, 2016

olej, płótno, 70x80 cm, sygn. opisana na odwrocie

ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

prace z cyklu Ściany Świata, 2016

olej, płótno, 4 x 31 x 31 cm,
sygn. na odwrocie

/3
liczba obiektów: 50