ROSENBERG M. Henry (1858 - 1947)
Martwa natura z kwiatami, ok. 1925
olej, płótno, 100,5 x 81 cm;
sygn. u dołu: H. Rosenberg 19 ?
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 100,5 x 81 cm;
olej, płótno
100,5 x 81 cm;
olej, płótno,
100,5 x 81 cm;
olej, płótno, 100 x 80 cm;
sygn. u dołu: H. Rosenberg 18