PUVIS de CHAVANNES Pierre (1824-1898)
ołówek, papier, 29,5 x 19 cm;
Według przekazu właściciela praca pochodzi z paryskiej rodziny artysty.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Szkic do kompozycji figuralnej
ołówek, papier, 44 x 54 cm;
sygn. pd.: P. P. C.
Według przekazu właściciela praca pochodzi z paryskiej rodziny artysty. Praca - szkic do kompozycji większych rozmiarów stanowi ważny przyczynek do poznania
twórczości wybitnego malarza francuskiego jednego z czołowych przedstawicieli symbolizmu w sztuce końca XIX w.
ołówek, papier, 44 x 54 cm;
Według przekazu właściciela praca pochodzi z paryskiej rodziny artysty. Praca - szkic do kompozycji większych rozmiarów stanowi ważny przyczynek do poznania twórczości wybitnego malarza francuskiego jednego z czołowych przedstawicieli symbolizmu w sztuce końca XIX w.
ołówek, papier, 29,5 x 19 cm;
Według przekazu właściciela praca pochodzi
z paryskiej rodziny artysty.
litografia, 30 x 23 w świetle p-p,
sygnowana na kamieniu p. d. "P. PuvisCh
litografia, 36 x 20 w świetle p-p
sygnowana ołówkiem p. d. "33 P.D.C"