1 zł
2 600 000 zł

CALDER Alexander (1898-1976)

Troje tancerzy, 1975

oryginalna litografia barwna, 38 x 56 cm,
okładka z pisma "Derriere le Miroir" nr 212, styczeń 1975, Maeght Éditeur, Paryż.

cena wywoławcza: Wykup abonament

CALDER Alexander (1898-1976)

Gracz w karty

("Derrière le Miroir" no. 212, 1975)
nsygn.
litografia barwna 37.8x27.8 cm

CALDER Alexander (1898-1976)

nsygn.
litografia barwna
37.8x55.6 cm

CALDER Alexander (1898-1976)

CALDER Alexander (1898-1976)

Abstrakcja. Stabiles, 1963

oryginalna litografia barwna, podwójna plansza z "Derriere le Miroir" nr 141 ("Stabiles"), Maeght Éditeur, Paryż, 1963,
38 x 56 cm

CALDER Alexander (1898-1976)

Dwie abstrakcje. Stabiles, 1963

oryginalna litografia barwna, 2 pojedyncze litografie odbite na podwójnej planszy, "Derriere le Miroir" nr 141 ("Stabiles"), Maeght Éditeur, Paryż, 1963,
38 x 56 cm.

CALDER Alexander (1898-1976)

Abstrakcja, 1973

oryginalna litografia barwna, podwójna plansza z "Derriere le Miroir" nr 201, Maeght Éditeur, Paryż, 1973,
38 x 58,5 cm

CALDER Alexander (1898-1976)

Dwie abstrakcje, 1973

oryginalna litografia barwna, 2 pojedyncze litografie odbite na podwójnej planszy, "Derriere le Miroir" nr 201, Maeght Éditeur, Paryż, 1973,
38 x 58,5 cm.

CALDER Alexander (1898-1976)

Abstrakcja 2, 1976

oryginalna litografia barwna, podwójna plansza z "Derriere le Miroir" nr 221, Maeght Éditeur, Paryż, 1976,
38 x 58,5 cm

CALDER Alexander (1898-1976)

Abstrakcja 1, 1971

oryginalna litografia barwna, podwójna plansza z "Derriere le Miroir" nr 190, Maeght Éditeur, Paryż, 1971,
38 x 58,8 cm

CALDER Alexander (1898-1976)

Podwójny portret, 1976

38 x 58,8 cm.

CALDER Alexander (1898-1976)

Tancerz, 1975

oryginalna litografia barwna z "Derriere le Miroir" nr 212, Maeght Éditeur, Paryż, 1975,
38 x 28 cm.

CALDER Alexander (1898-1976)

Abstrakcja 2, 1968

oryginalna litografia barwna, 38 x 58,8 cm
podwójna plansza z pisma "Derriere le Miroir" nr 173, Maeght Éditeur, Paryż, 1968.

CALDER Alexander (1898-1976)

Abstrakcja 1, 1968

CALDER Alexander (1898-1976)

Troje tancerzy, 1975

oryginalna litografia barwna,
38 x 56 cm

CALDER Alexander (1898-1976)

sygn. na płycie p.d. serigrafia, 58.5x43.5

CALDER Alexander (1898-1976)

Troje tancerzy, 1975

oryginalna litografia barwna
38 x 56 cm
podwójna plansza z pisma "Derriere le Miroir" nr 212, styczeń 1975, Maeght Éditeur, Paryż.

CALDER Alexander (1898-1976)

Dwoje tancerzy, 1975

oryginalna litografia barwna
38 x 56 cm

CALDER Alexander (1898-1976)

Karciarze, 1975

oryginalna litografia barwna,
38 x 56cm

CALDER Alexander (1898-1976)

Gracze, 1975

oryginalna litografia barwna, 38 x 56cm

liczba obiektów: 26