PISAREK Eugeniusz (1910-1986)
cena wywoławcza: Wykup abonament
PISAREK Eugeniusz (1910-1986)
PISAREK Eugeniusz (1910-1986)
PISAREK Eugeniusz (1910-1986)
PISAREK Eugeniusz (1910-1986)
PISAREK Eugeniusz (1910-1986)
Bez tytułu-kompozycja fakturalna (1969)
sygnowany, datowany p.g. (na odwrociu dedykacja Ł.Bartoszewskiemu 16.I.1970)
technika własna, płyta paździerzowa
60.5x41.7
PISAREK Eugeniusz (1910-1986)