ROCK Adolf
Akwarela, gwasz, papier, 22 x 30 cm;
Sygn. l.d.- Adolf Rock oraz powyżej napisy w języku niemieckim
cena wywoławcza: Wykup abonament
ROCK Adolf
ROCK Adolf
ROCK Adolf
ROCK Adolf