1 zł
2 600 000 zł
/7

BOŻEK Kacper (ur. 1974, Kraków)

Maniakalna potrzeba komfortu, 2016

akwaforta/papier, 48 x 78,5 cm
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: 4/100/ MANIAKALNA POTRZEBA KOMFORTU/KACPER BOŻEK XVI/XXI

cena wywoławcza: Wykup abonament

Firma, 2003

akwaforta, akwatinta/papier, 64,5 x 49 cm (wymiary kompozycji)
78,5 x 59 cm (wymiar arkusza)
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: 97/100/ FIRMA/KACPER BOŻEK III/XXI

Anielski Orszak

akwaforta, akwatinta barwna, papier; 36,5 x 24 (wymiar kompozycji); 54 x 39 (wymiar arkusza)
sygn. p. d.: KACPER BOŻEK VIII/XXI (ołówkiem), opisane śr. d.: ANIELSKI ORSZAK (ołówkiem) oraz numerowane l. d.: 6/20 (ołówkiem)

Mapa I

akwaforta, akwatinta, miękki werniks; 39 x 29,5 (wymiar kompozycji); 54 x 39 (wymiar arkusza)
sygn. p. d.: KACPER BOŻEK (ołówkiem), opisane śr. d.: MAPA I (ołówkiem) oraz numerowane l. d.: E/A VIII/X (ołówkiem)

Collegium Fraternitatis

akwaforta, papier; 24,7 x 16 cm (wymiar kompozycji); 48 x 46,3 (wymiar arkusza)
sygn. p. d.: KACPER BOŻEK XI / XXI (ołówkiem), opisane śr. d.: COLLEGIUM FRATERNITATIS (ołówkiem) oraz opisane l. d.: DLA MAĆKA ŻYWOLEWSKIEGO STAN II (ołówkiem)

Imperator

akwaforta, akwatinta, mezzotinta, papier;
53 x 78,5 cm (wymiar arkusza); 34,5 x 49 cm (wymiar odbitki);
sygn. p. d.: KACPER BOŻEK l. d.: E/A.

Bene Vobis

akwaforta, papier; 36,5 x 24 (wymiar kompozycji); 54 x 39 (wymiar arkusza)
sygn. p. d.: KACPER BOŻEK XI/XXI (ołówkiem), opisane śr. d.: BENE VOBIS (ołówkiem) oraz opisane l. d.: DLA MAĆKA (ołówkiem)

Collegium Fraternitatis

Komedia Romantyczna

akwaforta, akwatinta, papier; 39 x 49,5 cm (wymiar kompozycji); 42,3 x 57,3 (wymiar arkusza)
sygn. p. d.: KACPER BOŻEK VIII / XXI (ołówkiem), opisane śr. d.: KOMEDIA ROMANTYCZNA (ołówkiem) oraz numerowane l. d.: STAN V

Kształt duszy II, 2013

akwaforta, akwatinta, papier;
41,5 x 28 cm (kompozycja) 54 x 39 cm (arkusz);
sygn. i opisany u dołu ołówkiem: 49/50 KSZTAŁT DUSZY II KACPER BOŻEK XIII/XXI

Jedność wielości, 2013

akwaforta, akwatinta, papier;
41,5 x 28 cm (kompozycja) 57 x 39 cm (arkusz);
sygn. i opisany u dołu ołówkiem: 19/50 JEDNOŚĆ WIELOŚCI KACPER BOŻEK XIII/XXI

Anielski Orszak

Ornitologia pancerna, 2011

mezzotinta, papier; 24,6 x 16 cm (wymiar kompozycji); 48 x 39,5 (wymiar arkusza)
sygn. p. d.: KACPER BOŻEK XI / XXI(ołówkiem), opisane śr. d.: ORNITOLOGIA PANCERNA (ołówkiem) oraz numerowane l. d.: 2/60 MAĆKOWI (ołówkiem

droit de suite)

MAPA II

akwaforta, akwatinta, miękki werniks; 39 x 29,5 cm (wymiar kompozycji); 53,5 x 39,5 (wymiar arkusza)
sygn. p. d.: KACPER BOŻEK XIII / XXI (ołówkiem), opisane śr. d.: MAPA II (ołówkiem) oraz numerowane l. d.: E/A VIII / X (ołówkiem)

Cnota terroru, 2015

akwaforta, sucha igła; ok. 78,5 x 59,3 cm;
sygn. i dat. p. d.: KACPER BOŻEK XV / XXI (ołówkiem);
oznaczenie egzemplarza l. d.: 16/100 (ołówkiem);
napis u dołu: CNOTA TERRORU (ołówkiem)

Elektryczny cyrk, 2016

akwaforta, papier, 59 x 78,5 cm
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: 2/100/ ELEKTRYCZNY CYRK/KACPER BOŻEK XVI/XXI

Mapa I

Gribojedow, 2006

Akwaforta, Akwatinta; 44,7 x 34 cm (wymiar kompozycji); 65 x 51,5 (wymiar arkusza)
sygn. p. d.: KACPER BOŻEK XI / XXI(ołówkiem), opisane śr. d.: GRIBOJEDOW (ołówkiem) oraz numerowane l. d.: 50/100 (ołówkiem)

Jedność wielości, 2013

akwaforta, akwatinta, mezzotinta; 39 x 49,5 cm (wymiar kompozycji); 42 x 57,5 (wymiar arkusza)
sygn. p. d.: KACPER BOŻEK XIII / XXI (ołówkiem), opisane śr. d.: KOMEDIA ROMANTYCZNA (ołówkiem) oraz numerowane l. d.: STAN V (ołówkiem)

Ul. Humberta 29, 2018

akwaforta, akwatinta, papier, 29,5 x 78,6 cm (odcisk płyty), 32,3 x 78,6 cm (arkusz) sygn. i opisany u dołu ołówkiem, 1/1

/7
liczba obiektów: 134