1 zł
2 600 000 zł
/13

AUTOR nierozpoznany

Na żaglówce

olej/tektura, 25 x 30 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

AUTOR nierozpoznany

Na przystani

olej/tektura, 29 x 40 cm

AUTOR nierozpoznany

Bałtyk, 1932 r.

olej/płótno, 75 x 100 cm
sygnowany, opisany i datowany l.d.: 'Bałtyk Dubiński | 1932'

AUTOR nierozpoznany

Widok na II Dom Zdrojowy, ok. 1890 r.

drzeworyt sztorcowy/papier, 23,1 x 16,5 cm (w świetle passe-partout)

AUTOR nierozpoznany

Litografia z widokiem na Pierwszy Dom Zdrojowy (1824-1879), ok. 1850 r.

litografia/papier, 28,5 x 40,4 cm (w świetle oprawy)
według rysunku Ferdinanda Gregoroviusa, litografię wykonał Lociliot, (Königliches Lithographisches Institut w Berlinie)

AUTOR nierozpoznany

W stoczni remontowej, 1959 r.

linoryt/papier, 27 x 19,5 cm
opisany ołówkiem pod kompozycją l.d.: 'W Stoczni remontowej', sygnowany nieczytelnie i datowany ołówkiem pod kompozycją p.d.: 'Miscewy (?) 59'

AUTOR nierozpoznany

Dar Pomorza, 1965 r.

linoryt/papier, 34,1 x 23 cm (zadruk)
sygnowany ołówkiem p.d., opisany i datowany pod kompozycją: 'DAR POMORZA (Linoryt) 1965'

AUTOR nierozpoznany

Port, 1965 r.

linoryt/papier, 21,9 x 31 cm (zadruk)
sygnowany ołówkiem p.d., opisany i datowany: 'PORT (linoryt) 1965'

AUTOR nierozpoznany

IRYSY, 1935

Pastel, papier; 47 x 32 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: P.B / 1935

AUTOR nierozpoznany

Wilno, 1981 r.

linoryt/bibułka, 27 x 22 cm (zadruk)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: '[nieczytelnie] 1981' oraz opisany ołówkiem l.d.: 'Wilno | linoryt 6/10'
40 x 30 cm (w świetle passe- partout)

AUTOR nierozpoznany

bez tytułu, 1984

litografia barwna, papier, 23/66, 43,5 x 32,3 cm (kompozycja),
sygn. p.d.: podpis artysty 84.
Oprawiona, rama aluminiowa ok. 65 x 52 cm.

AUTOR nierozpoznany

bez tytułu

fotografia, papier fotograficzny, 37 x 58,5 cm (w świetle passe-partout).
Oprawiona, rama aluminiowa ok. 52,5 x 73,5 cm.

AUTOR nierozpoznany

olej/płótno, 160 x 180 cm (w świetle oprawy)

AUTOR nierozpoznany

Kobieta z lirą u stóp

alabaster, złocona blaszka; wys. 41,5 cm, szer. 13,2 cm, głęb. 15 cm.
Europa Zachodnia, pocz. XX w.

AUTOR nierozpoznany

NA PERONIE, ok. 2008

Tusz, pastel, papier; 30 x 40 cm
Sygnowany p.d. nieczytelnie

AUTOR nierozpoznany

CZYTAJĄCY, 2008

Tusz, pastel, papier; 20,5 x 29,5 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: ... 08

AUTOR nierozpoznany

Internowani. Białołęka'82

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 13 x 18 cm
zestaw 20 fotografii wykonanych w ośrodku internowania w Białołęce w 1982 roku, wydanych w formie książeczki przez wydawnictwo "CDN"
na fotografiach działacze NSZZ "Solidarność" m.in.: Jan Kelus, Lech Dymarski, Jacek Kuroń, Jan Rulewski, Janusz Onyszkiewicz, Henryk Wujec

AUTOR nierozpoznany

Tańcząca para. U Bulliera, 1896 r.

tusz/papier, 20,4 x 14,6 cm (w świetle oprawy)
datowany i opisany p.d.: 'u Bulliera | 1896.'
Bal Bullier to sala taneczna w Paryżu założona w połowie XIX wieku i działająca do 1940 roku.

AUTOR nierozpoznany

Profil kobiecy, 1925 r.

ołówek/papier, 32 x 25 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'J (w okręgu)| PARYŻ | 1925'

AUTOR nierozpoznany

/13
liczba obiektów: 244