PĄKOWSKI Radwan (ur. 1932)
olej/płótno, 73,5 x 73,5 cm
sygnowany p.d.: 'RP | 81'
cena wywoławcza: Wykup abonament
PĄKOWSKI Radwan (ur. 1932)
olej, płótno; 81 x 100 cm;
sygn. p. g.: R.P / EA;
na odwrocie na blejtramie napisy autorskie:
RADWAN PĄKOWSKI 100 x 81 cm ACRYL TYT, "NA POCZĄTKU" 5
PĄKOWSKI Radwan (ur. 1932)
olej, płótno; 55 x 55 cm;
sygn. p. d.: RP / 74
na odwrocie na blejtramie napis: RADWAN PĄKOWSKI
PĄKOWSKI Radwan (ur. 1932)
akryl, płótno, 81 x 100 cm;
sygn. p.g.: R.P / EA;
na odwrocie na blejtramie napisy autorskie: RADWAN PĄKOWSKI 100 x 81 Cm ACRYL TYT,NA POCZĄTKU 5
PĄKOWSKI Radwan (ur. 1932)
akryl, płótno, 81 x 100 cm;
sygn. p.g.: R.P / EA;
na odwrocie na blejtramie napisy autorskie: RADWAN PĄKOWSKI 100 x 81 Cm ACRYL TYT,"NA POCZĄTKU" 5
PĄKOWSKI Radwan (ur. 1932)
Olej, płótno; 73,5 x 65 cm
Sygnowany p. d.: Radwan Pąkowski powtórzona na krośnie
PĄKOWSKI Radwan (ur. 1932)
olej, płótno, wym. 91 x 63 cm;
sygn. p.d.: "RP / 75" (w kółku)
PĄKOWSKI Radwan (ur. 1932)
akryl na płótnie,
55,4 x 50 cm,
sygnowany p.d. "RP / 78", na odwrocie (na płótnie) sygnowany farbą "RADWAN / PĄKOWSKI / RP / 78" i (na krośnie) nalepka Zakładu Stolarskiego B. Bączyka w Łodzi
PĄKOWSKI Radwan (ur. 1932)
akryl na płótnie,
65,5 x 65 cm,
sygnowany p.d. "RP / 81", na odwrocie (na płótnie) sygnowany farbą "RADWAN PĄKOWSKI / RP / 83" oraz (na krośnie): 1) kartka z odręcznym napisem "RADWAN PĄKOWSKI (BEZ TYT.) 1983 R. 63 x 63 cm / AKRYL CENA 90.000 zł.";
2) wizytówka "RP / RADWAN PĄKOWSKI / art. malarz / [dalej adres i tel.];
3) nalepka Zakładu Stolarskiego B. Bączyka w Łodzi
PĄKOWSKI Radwan (ur. 1932)
akryl na płótnie, 81 x 100 cm
sygn. p.g.: "RP/84"
PĄKOWSKI Radwan (ur. 1932)
olej na płótnie, 65 x 65 cm
sygnowany p.d.: "RP 89"
na odwrocie farbą "RADWAN PĄKOWSKI/ RP 89"