1 zł
2 600 000 zł
/5

DMITRUK Jerzy (ur. 1960, Sępopol)

Trzy Gracje - niebieskie tonacje, z cyklu: Pejzaż urodzaju, 2019

olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. pośrodku: DMITRUK / '19;
na odwrocie opis autorski: "TRZY GRACJE - NIEBIESKIE TONACJE" / Z CYKLU PEJZAŻ URODZAJU / JERZY DMITRUK / 2019.

cena wywoławcza: Wykup abonament

Drzewa objawień, 2014 r.

akwarela, papier, 35,5 x 26 cm w świetle oprawy

Dogonić płynący czas, 2008 r.

akwaforta, akwatinta, papier, 12,5 x 13,5 cm,
sygn. p.d.: Jerzy Dmitruk, opisana l.d.: "Dogonić płynący czas" z cyklu Siewca urodzaju 26/50

Pejzaż wielowątkowy, 2008 r.

akwaforta, akwatinta, papier, 24,5 x 33,5 cm,
sygn. p.d.: Jerzy Dmitruk 2008, opisany l.d.: "Pejzaż wielowątkowy" z cyklu Żywot malarza, śr.d.: 28/50

Piękne jest życie, 2003 r.

akwaforta, akwatinta/papier, 23 x 30 cm

Anioł stróż, z cyklu: Zakochany, zagubiony mężczyzna, 2018

olej, karton; 41,5 x 55 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: DMITRUK / 18.;
opisany na odwrocie: "ANIOŁ STRÓŻ" / Z CYKLU ZAKOCHANY ZAGUBIONY MĘŻCZYZNA / JERZY DMITRUK / 2018 / OLEJ KARTON / 42 X 56.

Źródło miłości, 1999 r.

akwaforta z akwarelą, e/a, 25 x 35 cm, sygn.

Akwarium, 1988, 1988 r.

akwaforta, akwatinta/karton, 50 x 64 cm
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Jerzy Dmitruk 1988' oraz opisany l.d.: '"akwarium"'
wymiary zadruku: 49,5 cm x 63,5 cm

Dotyk ulotnej chwili, 2004 r.

akwarela / papier, 17 x 24 cm, sygn.

Misja XV - Jasność w ciemności, 2007 r.

akwaforta / papier, 29,5 x 19 cm, sygn.

Z cyklu Siewca urodzaju: Bagaż podręczny niezbędny w podróży przez ocean dzieciństwa, 2015

akwaforta, akwatinta/papier, 14,8 x 9,9 cm (odcisk płyty)
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: "Bagaż podręczny niezbędny w podróży/ przez ocean dzieciństwa" z cyklu Siewca urodzaju/e.a. /Jerzy Dmitriuk 2015

Z cyklu: Pejzaż Starocerkiewny, 2016 r.

akwarela, 27 x 39 cm, sygn.

Strumień natchnień z cyklu Siewca urodzaju, 2009

akwaforta z akwatintą, 15 x 13,5 cm

Pejzaż starocerkiewny, 2016 r.

akwarela / papier, 39 x 26,5 cm, sygn.

Wszelkiej pomyślności, z cyklu Siewca urodzaju, 2010 r.

akwaforta / papier, 21,5 x 16,5 cm, sygn

Woda i wino (z cyklu: Misja XX), 2008

akwaforta, akwatinta, papier, 46 x 32 cm, 34/50,
sygn. u dołu

Z cyklu: Drzewa Objawień Łono natury, 2011 r.

akwaforta z akwarelą, 1/1, 50 x 35,5 cm, sygn.

/5
liczba obiektów: 89