PIOTROWSKI Wacław (1887 - 1967)
Remont kościoła w Kobyłce, 1950 r.
olej/płótno, 88 x 62 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Wacław Piotrowski | Kobyłka VIII 1950'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 88 x 62 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Wacław Piotrowski | Kobyłka VIII 1950`
olej, płótno, 61 x 42 cm
Sygn. p.d.: Wacław Piotrowski / Wenecja 1926.
Na odwrocie fragment drukowanej naklejki wypełnionej atramentem i napis ołówkiem: Wacław Piotrowski / Barki IV / cena 500 zł.
Prezentowany obraz był eksponowany na wystawie w Łodzi w 1927. W spisie prac artysty, na który składały się głównie pejzaże z Wenecji, został ujęty pod nr 145. "Barki IV". Skan czarno-białego zdjęcia obrazu jest zamieszczony na stronie internetowej Wacława Piotrowskiego ( źródło: www.waclawpiotrowski.pl ).
olej/płótno, 88 x 62 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Wacław Piotowski | Kobyłka VIII 1950`
Estymacja: 3 000 - 5 000 zł
olej, sklejka,
69,5 x 55 cm;
sygn. p.d.: W. Piotrowski / 1933
Olej, płótno; 72 x 92 cm
Sygnowany p. d. olejem: W.Piotrowski | ST de Batz Bretanja 1920
Na odwrociu dwa stemple na blejtramie: ISKRA&KARMAŃSKI | KRAKÓW | 92