1 zł
2 600 000 zł

LERKA Grzegorz (ur. 1969)

cena wywoławcza: Wykup abonament

LERKA Grzegorz (ur. 1969)

She, 2012

suchoryt, technika mieszana, papier, 54 x 79 cm odcisk, 73 x 91 cm arkusz, nakład: E/A
opisany u dołu: “She” E/A Lerka G 2012

LERKA Grzegorz (ur. 1969)

She, 2015

suchoryt, 63 x 83 cm, praca oprawiona

LERKA Grzegorz (ur. 1969)

Bez tytułu, 2013

olej, płótno, 80 x 135 cm
sygn. p.d.: LerkaG 2013

LERKA Grzegorz (ur. 1969)

bez tytułu

olej, płótno, 80 x 105 cm, niesygnowany

LERKA Grzegorz (ur. 1969)

bez tytułu, 1999

mieszane techniki graficzne, papier, e.a. II/IV, 47 x 54 cm (arkusz), oprawa: 61 x 69 cm, sygn. p.d.: Lerka G '99

LERKA Grzegorz (ur. 1969)

She, 2019

olej, płótno, 50x30 cm
sygn. p.d.: she

LERKA Grzegorz (ur. 1969)

bez tytułu, 2011

suchoryt, kolaż, papier, E.A. 1/5, 64,4 x 77,8 cm (w świetle oprawy), 71,3 x 85,4 cm, sygn. u dołu

LERKA Grzegorz (ur. 1969)

Even you can stand up, 2006 r.

technika mieszana/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Lerka G 06' opisany w obrębie kompozycji: 'even | you | can | stand up'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Lerka G | 2006 XI | even you | can stand up'

LERKA Grzegorz (ur. 1969)

She, 2019

olej, płótno, 50x30 cm
sygn. p.d.: she

LERKA Grzegorz (ur. 1969)

She, 2019

olej, płótno, 50x30 cm
sygn. p.d.: she

LERKA Grzegorz (ur. 1969)

She, 2019

olej, płótno, 50x30 cm
sygn. p.d.: she

LERKA Grzegorz (ur. 1969)

She, 2019

olej, płótno, 50x30 cm
sygn. p.d.: she

LERKA Grzegorz (ur. 1969)

She, 2019

olej, płótno, 50x30 cm
sygn. p.d.: she

LERKA Grzegorz (ur. 1969)

Fragile, 2013

olej, płótno, 135x80 cm
sygn. p.d.: LerkaG 2013

LERKA Grzegorz (ur. 1969)

Blue, 2014

olej, płótno, 80 x 60cm ,
sygn. p. d.:Lerka G. 2014.

LERKA Grzegorz (ur. 1969)

No title

suchoryt, 25 x 35 cm,
sygn. na dole grafiki: No title, 20/25, LerkaG

LERKA Grzegorz (ur. 1969)

She

suchoryt, 70 x 95 cm,
sygn. na dole grafiki

LERKA Grzegorz (ur. 1969)

Meeting II, 2013

suchoryt, 43 x 36 cm,
sygn. p.d.: Meeting 2 7/25 LerkaG 2013

LERKA Grzegorz (ur. 1969)

No title, 2014

suchoryt, 53 x 41 cm,
sygn. p.d.: LerkaG 2014

liczba obiektów: 33