ROMAŃSKA-TUSIEWICZ Hanna
pastel / papier, 31 x 35 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
ROMAŃSKA-TUSIEWICZ Hanna
Wieczorny spacer nad brzegiem morza
pastel tłusty / papier, 16 x 25 cm, sygn.
ROMAŃSKA-TUSIEWICZ Hanna
ROMAŃSKA-TUSIEWICZ Hanna
pastel / papier, 20 x 47 cm, sygn.
ROMAŃSKA-TUSIEWICZ Hanna
tłusty pastel / papier, 32 x 34 cm, sygn.
ROMAŃSKA-TUSIEWICZ Hanna
tłusty pastel / papier, 34 x 49 cm, sygn.
ROMAŃSKA-TUSIEWICZ Hanna
olej/płótno, 40 x 50 cm, sygn.
ROMAŃSKA-TUSIEWICZ Hanna
Szałwia trójbarwna - Klomb w Krynicy
pastel/papier, 21 x 29 cm
sygn. p. d. HRT
ROMAŃSKA-TUSIEWICZ Hanna
pastel/papier, 40 x 50 cm
sygn. p. d. HRTusiewicz
ROMAŃSKA-TUSIEWICZ Hanna
pastel/papier
22 x 32 cm
ROMAŃSKA-TUSIEWICZ Hanna
pastel olejna/papier
22 x 50 cm
ROMAŃSKA-TUSIEWICZ Hanna
ROMAŃSKA-TUSIEWICZ Hanna