1 zł
2 600 000 zł
/3

SOBOL-WEJMAN Anna (1946)

Dziennik życia wewnętrznego III, 2004 r.

akwaforta z akwatintą, e/a, 53 x 79 cm, sygn.

cena wywoławcza: Wykup abonament

SOBOL-WEJMAN Anna (1946)

Oliwa i wino, 2003 r.

akwaforta/papier, 24,5 x 66 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: '"Oliwa i wino" e/a Urbino - Anna Sobol-Wejman 2003'

SOBOL-WEJMAN Anna (1946)

Muza, 1977 r.

akwaforta, akwatinta/papier, 8 x 5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'A.Sobol 77', opisany śr.d.: '"muza"' oraz l.d.: '36/50'

SOBOL-WEJMAN Anna (1946)

Sam II, 2018 r.

akwaforta, akwatinta / papier, 34 x 65 cm, sygn.

SOBOL-WEJMAN Anna (1946)

Kropla drąży skałę

akwaforta e/a
65 x 49,5 cm

SOBOL-WEJMAN Anna (1946)

Łyżka, widelec, nóż

akwaforta 19/75
70 x 28 cm

SOBOL-WEJMAN Anna (1946)

Dziennik życia wewnętrznego, 2004 r.

akwaforta z akwatintą, 12/75, 53 x 75 cm, sygn.

SOBOL-WEJMAN Anna (1946)

Sam, 2015 r.

akwaforta, akwatinta / papier, 34 x 32 cm, sygn.

SOBOL-WEJMAN Anna (1946)

Siedząca, 2008 r.

SOBOL-WEJMAN Anna (1946)

Kropla drąży skałę, 2014 r.

akwaforta z akwatintą, e/a, 57 x 78 cm, sygn.

SOBOL-WEJMAN Anna (1946)

Pantera, 2014 r.

SOBOL-WEJMAN Anna (1946)

Kropla drąży skałę

akwaforta 6/75
78,5 x 60 cm

SOBOL-WEJMAN Anna (1946)

Siedzące, 2015 r.

akwaforta z akwatintą, e/a, 66 x 52 cm, sygn.

SOBOL-WEJMAN Anna (1946)

Koszulka z Becherel I, 2001 r.

akwaforta, akwatinta / papier, 56 x 76 cm, sygn.

SOBOL-WEJMAN Anna (1946)

Koszulka z Becherel III, 2001 r.

SOBOL-WEJMAN Anna (1946)

Łyżka, widelec, nóż

wklęsłodruk, 20x69,5 cm, 2003

SOBOL-WEJMAN Anna (1946)

Siedzące, 2013 r.

SOBOL-WEJMAN Anna (1946)

Dziennik życia wewnętrznego II, 2004

akwaforta / akwatinta
51 cm x 65 cm

SOBOL-WEJMAN Anna (1946)

e k g, 2008 r.

akwaforta, akwatinta / papier, 33 x 65 cm, sygn.

SOBOL-WEJMAN Anna (1946)

Siedzące

akwaforta e/a
32 x 34 cm

/3
liczba obiektów: 46