1 zł
2 600 000 zł
/3

LIPIŃSKI Eryk (1908 - 1991)

Plakat do filmu Jakobowsky i pułkownik, 1961

offset barwny, papier; 84 x 58 cm;
Centrala Wynajmu Filmów.
Ślady składania, drobne naddarcia krawędzi.
"Film produkcji amerykańskiej wg sztuki Franza Werfla [...] Curd Jürgens jako polski pułkownik".

cena wywoławcza: Wykup abonament

LIPIŃSKI Eryk (1908 - 1991)

ZWIĄZEK PAŃSTW MARSHALLOWSKICH, 1948

Tusz, piórko, akwarela, 22 x 16,5 cm (w świetle p-p)
Sygnowany l.d.: erl 48

LIPIŃSKI Eryk (1908 - 1991)

LIPIŃSKI Eryk (1908 - 1991)

LIPIŃSKI Eryk (1908 - 1991)

Plakat do filmu Królewskie dzieci

reżyseria: Frank Beyer, produkcja Defa, w rolach głównych: Annekathrin Bürger, Armin Müller Stahl, Ulrich Thein; plakat autorstwa E. Lipińskiego, 1962; druk kolor., st. bdb., w kilku miejscach minimalne naddarcia papieru; wymiary arkusza: 560x850 mm;

LIPIŃSKI Eryk (1908 - 1991)

Plakat filmowy Wspaniali młodzieńcy w swych szalejących gruchotach, 1971

offset/papier, 81 x 57,5 cm
sygn. i dat. p.g.: ERYK LIPIŃSKI 71
stan zachowania: db

LIPIŃSKI Eryk (1908 - 1991)

Przed szynkiem

sygn. l.d.
tusz, akwarela, papier
24.5x35 cm

LIPIŃSKI Eryk (1908 - 1991)

Plakat filmowy Skarb, 1949

offset/papier, 86 x 61 cm
sygn. i dat. l.d.: Eryk Lipiński - 49

LIPIŃSKI Eryk (1908 - 1991)

Plakat filmowy Warszawska Syrena, 1956

offset/papier, 83 x 58,5 cm
sygn. l.d.: Eryk Lipiński 56
Warszawska Syrena - polska baśń filmowa w reżyserii Tadeusza Makarczyńskiego.

LIPIŃSKI Eryk (1908 - 1991)

Mężczyzna z barometrem, ilustracja satyryczna do czasopisma Szpilki, nr 8, 1956 r.

akwarela, tusz/papier, 42 x 29,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'erl-56'
na odwrociu opisany ołówkiem: '12 str. | 1:1 | Szpilki nr 8 |

LIPIŃSKI Eryk (1908 - 1991)

LIPIŃSKI Eryk (1908 - 1991)

Noce Cabirii, 1958 r.

offset/papier, 84,5 x 58,5 cm
sygnowany i datowany w druku l.g.: 'ERYK LIPIŃSKI - 58'
stan zachowania: dobry

LIPIŃSKI Eryk (1908 - 1991)

David Copperfield, 1972 r.

offset/papier, 82,5 x 57,6 cm
sygnowany i datowany w druku l.g.: 'ERYK LIPIŃSKI 72'
stan zachowania: dobry

LIPIŃSKI Eryk (1908 - 1991)

Opowieść wigilijna, 1972 r.

offset/papier, 58,5 x 83,5 cm
sygnowany i datowany w druku p.g.: 'ERYK LIPIŃSKI. 72'
stan zachowania: dobry

LIPIŃSKI Eryk (1908 - 1991)

Mocne uderzenie, 1967 r.

offset/papier, 81 x 57 cm
sygnowany i datowany w druku p.g.: 'ERYK LIPIŃSKI 67'
stan zachowania: bardzo dobry

LIPIŃSKI Eryk (1908 - 1991)

Łobuz, 1973 r.

offset/papier, 84 x 58,2 cm
sygnowany i datowany w druku p.g.: 'ERYK LIPIŃSKI. 73'
stan zachowania: dobry

LIPIŃSKI Eryk (1908 - 1991)

Satyra

piórko, papier, 23,8 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: erl ( Eryk Lipiński)

LIPIŃSKI Eryk (1908 - 1991)

Kolekcjoner, 1968 r.

offset/papier, 84 x 58 cm
sygnowany i datowany p.g.: 'ERYK LIPIŃSKI.68'
stan zachowania: dobry

LIPIŃSKI Eryk (1908 - 1991)

Ząb za ząb, 1969 r.

offset/papier, 84,5 x 58,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'ERYK LIPIŃSKI 69'
stan zachowania: bardzo dobry

LIPIŃSKI Eryk (1908 - 1991)

Trup w każdej szafie, 1971/1973 r.

offset/papier, 82 x 58 cm
sygnowany i datowany l.g.: 'ERYK LIPIŃSKI - 71'
stan zachowania: dobry; niewielki ubytek w środkowej części plakatu

/3
liczba obiektów: 49