1 zł
2 600 000 zł
/14

ARTYSTA nieokreślony

Akt

brąz patynowany, granit; rzeźba 11,5 x 9,7 x 7,2 cm, cokół 14 x 10 x 7 cm.
Europa Zachodnia, 2 poł. XX w.

cena wywoławcza: Wykup abonament

ARTYSTA nieokreślony

Akt

brąz patynowany, granit; rzeźba 12,5 x 8,2 x 6,8 cm; cokół 14 x 10 x 7 cm.

ARTYSTA nieokreślony

Bazylika Narodzenia NMP w Mariazell

akwaforta, papier, 7,8 × 12,4 cm (odcisk płyty),
18,5 × 25 cm (wym. arkusza)
sygn. ołówkiem p. d.: nieczytelnie,
opis. ołówkiem l. d.: Wallfahrtskirche

ARTYSTA nieokreślony

Ołtarz w Bazylice Narodzenia NMP w Mariazell

18,5 × 24,5 cm (wymiar arkusza)
opis. i
sygn. u dołu ołówkiem nieczytelnie

ARTYSTA nieokreślony

Widok na Bazylikę Narodzenia NMP w Mariazell

18,7 × 24,6 cm (wym. arkusza),
opis. ołówkiem l. d.: Mariazell

ARTYSTA nieokreślony

Pejzaż morski

olej, płótno; 65,5 x 96,5 cm;
sygn. l. d. nieczytelna.

ARTYSTA nieokreślony

Portret mężczyzny w smokingu, XIX

olej, płótno; 50,5 x 40 cm;
sygn. l. d. nieczytelna.

ARTYSTA nieokreślony

Rzeźba gabinetowa Narcyz

brąz patynowany, marmur; wys. 24,2 cm, szer. 14 cm, głęb. 12,4 cm.
Europa Zachodnia, lata 20-30. XX w.

ARTYSTA nieokreślony

Para żołnierzy, 1871 r.

2 sztuki, akwarela, papier, 22 × 14 cm w św. passe-partout
jedna akwarela sygn. p. d.: IB, obie dat. l. d.: 1871 April

ARTYSTA nieokreślony

Miasteczko, 1968 r.

ołówek, papier, 28,5 × 20 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p.g.: MKamiński (?) 1968 Jeruzalem (?)

ARTYSTA nieokreślony

Stanisław Wyspiański

brąz patynowany, podstawa drewniana; wys. 44 cm, szer. 24 cm, głęb. 24 cm.
Polska, 2 poł. XX w.

ARTYSTA nieokreślony

ARTYSTA nieokreślony

Portret konia

brąz, zielona patyna; marmur; wys. 20,5 cm, szer. 17,7 cm, głęb. 8 cm.
Europa Środkowa, Polska?; 2 poł. XX w.

ARTYSTA nieokreślony

Dziewczynka z chartem

kompozycja metali, marmur; wys. 26 cm, podstawa 28 x 12 cm.
Niemcy?; lata 30. XX w.

ARTYSTA nieokreślony

Figura - akt kobiety

marmur różowo-fioletowy, z białymi i szarymi żyłkami; wys. 13,2 cm, dł. 36,3 cm, głęb. 8 cm.

ARTYSTA nieokreślony

Boże Narodzenie

staloryt, papier; 20,5 x 14,5 cm (odcisk płyty),
32,5 x 23 cm (wymiar arkusza).

ARTYSTA nieokreślony

Popiersie kobiety

brąz patynowany, 28 x 20 x 17 cm;
sygn. na podstawie (sygnatura częściowo nieczytelna); XIX w.

ARTYSTA nieokreślony

Popiersie dziecka (Warszawa, XX w.)

sygn. BR.ŁOPIEŃSCY/WARSZAWA
brąz, podstawa marmurowa,
wys. z podstawą 31.5 cm

ARTYSTA nieokreślony

Głowa Wawelska, XVI w.,

Prawdopodobnie I wersja głowy wawelskiej - "Chłopiec w czapce" z warsztatu Sebastiana Tauerbacha
drewno lipowe, 30 x17 cm

ARTYSTA nieokreślony

/14
liczba obiektów: 278