PRZYBYŁA Piotr (ur. 1983, Sosnowiec)
Pochodzenie światła nr 31, 2019
technika mieszana, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrocie: Pochodzenie światła nr 31 piotr przybyła 2019 r
cena wywoławcza: Wykup abonament
Pochodzenie światła nr 26, 2019 r.
technika mieszana na płótnie, 2 x 80 x 80 cm (dyptyk)
sygnowany na odwrociu: ‘Piotr Przybyła 2019 r.’
opisany na odwrociu: ‘ „Pochodzenie Światła NR 26”
Pochodzenie światła nr 29, 2019
technika mieszana, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
technika mieszana, płótno, 70 x 100 cm
opisany na odwrocie: Piotr Przybyła "FLORENCJA 2" 2018 r.
technika mieszana, płótno, 110 x 70 cm, sygn. na odwrocie
Pochodzenie światła nr 10, 2018
technika mieszana, płótno, 60 x 90 cm
opisany na odwrocie: “Pochodzenie Światła NR 10” Piotr Przybyła 2018 r.
Pochodzenie Światła nr 22, 2018 r.
technika mieszana/płótno, 70,00 x 80,00 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Piotr Przybyła | "Pochodzenie Światła Nr 22" | 2018 r'
Pochodzenie Światła nr 23, 2018
technika mieszana, płótno, 2x (70x50) cm
opisany na odwrocie: “Pochodzenie ŚWIATŁA NR.23” Piotr Przybyła 2018 r.
technika mieszana, płótno, 80 x 100 cm
opisany na odwrocie: Piotr Przybyła "Z CYKLU MIASTA NR 28" 2018 r
Pochodzenie Światła nr 21 , 2018
technika mieszana, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
technika mieszana/płótno, 70 x 80 cm,
Pochodzenie światła nr 12, 2018 r.
technika mieszana na płótnie, 80 x 80 cm
opisany na odwrocie: „Pochodzenie Światła NR 12” Piotr Przybyła 2018r.
Pochodzenie światła nr 19, 2018
technika mieszana, płótno, 70 x 80 cm
opisany na odwrocie: "Pochodzenie Światła NR 19" Piotr Przybyła 2018 r.
olej/płótno, 50 x 100 xm, sygnowany i opisany na odworciu: '„Z cyklu kontrasty 27”| Piotr Przybyła'
Pochodzenie Światła nr 14, 2018
technika mieszana, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. na odwrocie