POCZMAŃSKI Kazimierz (1900-1982)
Pejzaż z Kazimierza Dolnego, 1967
olej, tektura; 45 x 34,5 cm;
sygn. i datowany l. d. "K. Poczmański /1967".
cena wywoławcza: Wykup abonament
Martwa natura na tle rubinowej kotary, 1931 r.
olej/płótno, 80 x 70 cm
sygnowany i datowany l.d.: `KP | 1931`
Martwa natura z kalafiorem i kapustą
olej, płótno; 80 x 70 cm
KP 1931
Estymacja: 20000-30000 PLN
NAD WISŁĄ, 1967
olej na tekturze, 45 x 34,5 cm, sygnowany l.d.
"K. POCZMAŃSKI / 1967"
MARTWA NATURA Z BUTELKĄ I LISTEM, 1957
Olej, tektura; 50 x 40 cm
Sygnowany l.d.: K. POCZMAŃSKI | 1957
DACHY W KAZIMIERZU NAD WISŁĄ, 1967
olej na tekturze,
45 x 34,5 cm,
sygnowany l.d. "K. POCZMAŃSKI / 1967"
Martwa natura z brzoskwiniami i butelką, 1962
olej, płyta pilśniowa,
46 x 39cm
sygn. l.d.: K. Poczmański / 1962 / W
olej, tektura, 44 x 37 cm;
sygn. l. d.: K. POCZMAŃSKI / 1966
olej, tektura, 44 x 37 cm;
olej na tekturze, 45 x 34,5 cm,
olej, tektura, 46 x 36 cm;
sygn. l. d.: K. POCZMAŃSKI 1965
olej, tektura, 45 x 36 cm;
sygn. l. d.: K. POCZMAŃSKI / 1965
olej, tektura, 44 x 37 cm;
olej, tektura, 45 x 34 cm;
sygn. l. d.: K. POCZMAŃSKI / 1967
olej, tektura, 45 x 35 cm;
sygn. l. d.: K. Poczmański / 1965
olej, tektura, 34,5 x 45 cm;
na odwrocie napis Kazimierz Poczmański / Żelazowa Wola
olej na płycie pilśniowej,
53,8 x 45,8 cm, sygnowany l.d.
"K. POCZMAŃSKI / 1957"
olej, tektura, 38 x 46 cm;
sygn. l. d.: K. POCZMAŃSKI / 1964
MARTWA NATURA Z KSIĄŻKAMI, 1957
olej na płycie pilśniowej,
54,2 x 46 cm,
sygnowany l.d. "K POCZMAŃSKI / 1957"