PETERMANN Hedwig (1877 Mülheim an der Ruhr 1877 - 1954 Düsseldorf)
KOLOROWE KWIATY W SZKLANYM WAZONIE
Olej, płótno; 61 x 80 cm
Sygnowany p.d.: HPetermann
cena wywoławcza: Wykup abonament
POLNE KWIATY W SZKLANYM WAZONIE
Olej, płótno; 59 x 79 cm
Sygnowany p.d.: HPetermann
MARTWA NATURA Z KWIATAMI I OWOCAMI
olej, płótno,
70 x 110
sygn. p.d.: HPetermann (inicjały wiązane)
olej na płótnie,
50 x 100 cm,
sygn. p.d.: H. Petermann
olej, tektura,
70 x 99 cm (owal);
sygn. p. d: HPetermann
olej, płótno,
80.5 x 71 cm
sygnowany p.d.: HPetermann (inicjały wiązane)
olej, tektura,
70 x 99 cm
MARTWA NATURA Z OWOCAMI I DZBANEM
olej, płótno
54.5 x 80.3 cm
Na listwach krosien stemple: 54 i 80.