1 zł
2 600 000 zł

KWAŚNIEWSKA Barbara (ur. 1931)

Tangerine, 1970 r.

sitodruk/papier, 77 x 56 cm (arkusz)
sygnowany i opisany ołówkiem u dołu: '35/75 Tangerine Kwaśniewska'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Image d`Epinel, 1971 r.

litografia barwna wytłaczana /papier, 88 x 75 cm (arkusz)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: `Kwaśniewska | 71` oraz środkiem tytuł: `Image d`Epinel`; numerowana l.d.: `12/30`

Estymacja: 1 500 - 2 500 zł

AFFRONTEMENTS, 1971 R.

litografia barwna, wytłaczana/papier,
88 x 75 cm
sygnowana i datowana p. d.: `Kwasniewska | 71`, tytuł śr. d.: `Affrontements`, numerowana l. d.: `12/30`

Image d`Epinel, 1971 r.

litografia barwna/papier, wytłaczana,
88 x 75 cm (arkusz)
sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: `Kwasniewska | 71` oraz środkiem tytuł: `Image d`Epinel`; numerowana l.d.: `12/30`

Grifton, 1971 r.

88 x 75 cm (arkusz)
sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: `Kwasniewska | 71` oraz środkiem tytuł: `Grifton`; numerowana l.d.: `12/30`

Shadock`s, 1971 r.

litografia barwna, wytłaczana/papier czerpany,
88 x 74,7 cm (arkusz)
sygn. i dat. ołówkiem p.d.: `Kwasniewska / 71`; oraz pośrodku tytuł: `Shadok`s`; numerowany l.d.: `18/30`

Apoxyomene

litografia, papier
75 x 56 cm;
opisana u dołu: 6/40 Apoxyomene BKwaśniewska

Clowns 1971

litografia, papier
55,5 x 75,5 cm;
opisany u dołu: EA Clowns Kwaśniewska / 71 (ołówkiem)

Marine, 1971

litografia, papier czerpany,
75,5 x 56 cm;
opisana u dołu: EA marine Kwaśniewska/71

Grande Rousse, 1973

litografia, papier czerpany tłoczony, 88,5 x 75 cm (arkusz);
sygn. i dat. ołówkiem p.d.: Kwasniewska /73 ;
oraz pośrodku tytuł: GRANDE ROUSSE; oznaczenie odbitki l.d.: EA

Shadock`s, 1971

litografia, papier czerpany, 88 x 74,7 cm (arkusz);
sygn. i dat. ołówkiem p.d.: Kwasniewska / 71; oraz pośrodku tytuł: Shadok`s; numerowany l.d.: 2/30
oraz wzdłóż lewej krawędzi : SHADOKS

Grifton, 1971

litografia, papier, 88 x 75 cm (arkusz);
sygn. i dat. ołówkiem p.d.: Kwasniewska / 71 oraz środkiem tytuł: Grifton;
numerowana: 14/30

Image d`Epinel, 1971

sygn. i dat. ołówkiem p.d.: Kwasniewska / 71 oraz środkiem tytuł: Image d`Epinel;
numerowana: 15/30

Affrontements, 1971

sygn. i dat. ołówkiem : Kwasniewska /71 oraz pośrodku tytuł: Affrontements; numerowany l.d.: 15/30

akwaforta, papier, 59,3 x 49,3 cm (odcisk płyty),
75,7 x 56,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. p.d.: BKwaśniewska (ołówkiem); nr odbitki l.d.: 34/40;
napis pośrodku u dołu: Atolls II (ołówkiem)

liczba obiektów: 15