PETRYK Waldemar
akryl/deska, 32,5 x 32,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Palimpsest | Waldemar | Petryk | drewno akryl 05', u dołu mosiężna plakietka z napisem: 'Solpadejne'
cena wywoławcza: Wykup abonament
PETRYK Waldemar
AKWARELA, KOLAŻ, PAPIER NAKLEJONY NA TEKTURĘ,
18,5 X 27 CM;
SYGN. P. D.: PETRYK
OPISY AUTORSKIE W OBREBIE KOMPOZYCJI
PETRYK Waldemar
akwarela, kolaż, papier naklejony na tekturę, 18,5 x 27 cm;
sygn. p. d.: Petryk
Opisy autorskie w obrebie kompozycji
PETRYK Waldemar
35x35cm
metal kolorowy, akryl, drewno
PETRYK Waldemar
PETRYK Waldemar
technika własna, akryl/drewno, 32,5 x 32,5 cm
PETRYK Waldemar
mosiądz, szkło, wys.: 50 cm
sygnowany i datowany na spodzie: `Petryk / 2007`
PETRYK Waldemar
Sagen, 2007, z serii Talimpsest
akryl na desce, kolaż
54 x 40 cm