PIETRZAK Józef (1940-2003)
olej, papier,
35 x 51 cm
sygn. p.d.: Józef Pietrzak
cena wywoławcza: Wykup abonament
PIETRZAK Józef (1940-2003)
praca dwustronna, olej, tektura,
36 x 49 cm,
sygn. p.d.: Józef Pietrzak.
PIETRZAK Józef (1940-2003)
Martwa natura z zieloną butelką
olej, karton,
29,8 x 42 cm
sygn. p.d.: Józef Pietrzak
PIETRZAK Józef (1940-2003)
olej, karton, 35 x 29 cm
sygn. p.d..: Józef Pietrzak
PIETRZAK Józef (1940-2003)
Martwa natura z niebieskim dzbankiem
olej, karton, 35,5 x 39,5 cm
sygn. l.d.: Józef Pietrzak
obraz po konserwacji, karton naklejony na tekturę
PIETRZAK Józef (1940-2003)
olej, karton, 45,5 x 44 cm
sygn.l.d.: Józef Pietrzak
PIETRZAK Józef (1940-2003)
Martwa natura z pomarańczowym dzbankiem
olej, tektura, 45 x 62 cm
sygn. oł. l.d.: Pietrzak
PIETRZAK Józef (1940-2003)
olej, karton, 35,5 x 26,5 cm,
sygn. na odwrocie p.g.: Józef Pietrzak