1 zł
2 600 000 zł
/3

MATOŃ Włodzimierz (1923 -1998)

Kwiaty, 1984

olej, płyta;
49,5 x 48 cm;
na odwrocie napis: 54 / WŁODZIMIERZ MATOŃ/ -KWIATY- / WMatoń /
WM 1984 r./ 47,5 x 49

cena wywoławcza: Wykup abonament

Las

olej, płyta, 38,5 x 52 cm;
na odwrocie napis 31

Widok na klasztor w Tyńcu, 1984

olej na płycie; 42 x 35,4 cm;
sygn. i dat. l. d.: WMatoń 1984
na odwrocie napis: 34 M 1984

Gracje

olej na płycie pilśniowej,
38,6 x 32,2 cm,
sygn. l.d.: Włodzimierz Matoń i na odwrocie: Gracje, Gdynia 1983 M. Matoń

Typy spod ciemnej gwiazdy

ołówek, akwarela, papier, 36,5 x 45,5 cm (w świetle oprawy).;
sygn. p.d.: Matoń

olej, płyta pilśniowa,
49,5 x 61 cm;
na odwrocie numer i podpis

Procesja

olej, płyta, 74 x 121 cm;
sygn. na odwrocie: WŁODZIMIERZ MATOŃ / - PROCESJA - / 1984 / 74 x 121 / Wł. Matoń / WM.

olej, płyta, 59 x 41,5 cm;
sygn. p. d.: WMatoń 1960

Głowa I

olej, płyta, 69 x 41,4 cm;
sygn. p.d.: "W. Matoń 1984 r";
na odwrocie napis: 64 / -GŁOWA I-/ Włodzimierz Matoń / 1984 r.

Akt kobiecy

olej, płyta, 71,5 x 47 cm;
sygn. p.d.: "Wł. Matoń 1984 r.";
na odwrocie: nr 61 / WŁODZIMIERZ MATOŃ / -IN VITRO-/ 1984 r. / Wł. Matoń / WM

Dwie głowy

olej, płyta, 50 x 50 cm; nie sygn.;
na odwrocie: 47 / -DWIE GŁOWY-/ WŁODZIMIERZ MATOŃ / WM 1988 r.

Akt

olej, tektura, 70 x 49 cm;
nie sygn.; na odwrocie nr: 71

Rozmowy III - mężczyzna obejmujący kobietę

olej, płyta, 68 x 52 cm; sygn. l.d.: "M.... 84";
na odwrocie napis: 42 / WŁODZIMIERZ MATOŃ / ROZMOWY III / Wł. Matoń / WM 1984 r./ 52 x 121

Nić Ariadny

olej, sklejka, 80 x 48 cm;
sygn. p.d.: "W. Matoń 84 r.";
na odwrocie napis: 217/WŁODZIMIERZ MATOŃ / -NIĆ ARIADNY-/ WM.1984r / W.Matoń / 48,7 x 80 cm

olej, płyta, 42 x 59 cm;
sygn. p.d.: "W Matoń 1960"; na odwrocie nr: 21

Czernichów - kolorowy pejzaż miejski

olej, płyta, 54,5 x 37,5 cm;
sygn. p.d.: "Wł Matoń 84";
na odwrocie: nr 36 / WŁODZIMIERZ MATOŃ / WM / Włodzimierz Matoń / -CZERNICHÓW- / 37,5 x 54,5, olej/tek./ 1984 r.

Pejzaż dwustronny

olej, pilśnia, 50 x 65 cm;
sygn. po jednej stronie: "WM , 1959"

Pejzaż z parasolami

olej, pilśnia, 70 x 55,8 cm;
na odwrocie napis: nr 67 / WŁODZIMIERZ MATOŃ / PARASOLE BUŁGARSKIE / 1984 / Wł. Matoń

Dwie kobiety

olej, deska, 60 x 40 cm;
sygn. p.d.: "W.Matoń"; na odwrocie nr: 51

Pejzaż z górami

olej, płyta, 47,5 x 57 cm;
sygn. p.d.: "Włodzimierz Matoń";
na odwrocie: nr 22 / WŁODZIMIERZ MATOŃ / "LODOWY" / OLEJ / 53,45 X 47,50 / Włodzimierz Matoń / WM 1982 r. ed. II TATRY w Białce

/3
liczba obiektów: 47