1 zł
2 600 000 zł
/4

MARINEAU Guy (ur. 1947)

Yves Saint Laurent i Catherine Deneuve

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 35,7 x 52 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Aniversaire, 20 ans de "Creation" YSL. | Yves Saint Laurent et Catherine Deneuve | 8/12 Guy Marineau'
pieczęć autorska na odwrociu: 'Photo Guy Marineau'
sucha pieczęć artysty na odwrociu
na nalepce pieczęć z nazwą na odwrociu: 'GALERIE GRACE RADZIWILL'
ed.1/12

cena wywoławcza: Wykup abonament

MARINEAU Guy (ur. 1947)

Karl Lagerfeld, 1984

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny, 60 x 39 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Karl Lagerfeld, studio chanel, rue cambon. | Paris 1984 Essayage| Ines de la Fressange | 8/12 | Guy Marineau'
ed.1/12

MARINEAU Guy (ur. 1947)

Karl Lagerfeld - pokaz Chanel Prêt-à-Porter, 2003 r.

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny, 36,5 x 55 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Karl Lagerfeld, defile chanel | Papete 2003 | 12/12 | Guy Marineau'

MARINEAU Guy (ur. 1947)

Christy Turlington

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny, 70 x 47 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Christy Turlington | 5/12 | Guy Marineau'
ed.5/12

MARINEAU Guy (ur. 1947)

Naomi Campbell, Thierry Mugler Paris 1992

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 55,5 x 72,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Naomi Campbell, Thierry Mugler | Paris 1992 | 1/12 | Guy Marineau'
ed.1/12

MARINEAU Guy (ur. 1947)

Laetitia Casta, YSL Couture Paris 1999

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 51 x 61 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Laetitia Casta. Paris | Yves Saint Laurent. Couture 1999 | 1/12'
nalepka z pieczęcią na odwrociu: 'GALERIE GRACE RADZIWIŁŁ'
ed. 1/12

MARINEAU Guy (ur. 1947)

Cindy Crawford, 1992 r.

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 50,5 x 64,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Cindy Crawford. Milan | Dolce et Gaban Ete 1992 | 1/12 | Guy Marineau'
ed.1/12

MARINEAU Guy (ur. 1947)

Valentino, Paris Place Vendôme Couture 2006

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny, 54,5 x 56 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Valentino. Essayage. Paris Place Vendome | Couture Hiver 2006 | 10/20 Guy Marineau'
ed.10/20

MARINEAU Guy (ur. 1947)

Claudia Schiffer

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny, 74 x 49,2 cm
sygnowany, datowany iopisany na nalepce na odwrociu: 'Claudia Schiffer. chanel. 1994 | 3/8 | Guy Marineau'
nalepka z pieczęcią na odwrociu: 'GALERIE GRACE RADZIWILL'
ed. 3/8

MARINEAU Guy (ur. 1947)

Kate Moss, Guy Laroche Couture 1995

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny, 50 x 33,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Kate Moos.| guy laroche. Couture 1995 | 7/12 | Guy Marineau'
ed.7/12

MARINEAU Guy (ur. 1947)

Backstage Dior

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny, 64 x 43 cm
sygnowany p.d.: 'Guy Marineau'
opisany na odwrociu: 'Guy Marineau'
nalepka z pieczęcią na odwrociu: 'Galerie Grace Radziwill'
ed. 3/15

MARINEAU Guy (ur. 1947)

Claudia Schiffer, Paryż, 1994

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny, dibond, 60 x 40 cm
na odwrociu nalepka z odręczną sygnaturą autorską: 'CLAUDIA SCHIFFER PARIS 1994 | #2/8 | guymarineau' i pieczęć autorska: 'Photo Guy Marineau'
na odwrociu nalepki z pieczęcią i nazwą: 'GALERIE GRACE RADZIWILL'
ed. 2/8

MARINEAU Guy (ur. 1947)

Kate Moss

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny, dibond, 80 x 53,5 cm
na odwrociu nalepka z odręczną sygnaturą autorską: 'guymarineau | Kate Moos 1/20' i pieczęć autorska: 'Photo Guy Marineau'
ed. 1/20

MARINEAU Guy (ur. 1947)

Kate Moss, Paryż 1993

na odwrociu nalepka z odręczną sygnaturą autorską: 'KATE MOSS PARIS 1993 | #3/20 | guymarineau' i pieczęć autorska: 'Photo Guy Marineau'
ed. 3/20

MARINEAU Guy (ur. 1947)

Dior, kulisy pokazu mody

na odwrociu nalepka z odręczną sygnaturą autorską: 'Guy Marineau | C.Dior | 1/8' i pieczęć autorska: 'Photo Guy Marineau'
ed. 1/8

MARINEAU Guy (ur. 1947)

Laetitia Casta

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 60 x 40,5 cm
opisany na odwrociu: 'Laetitia Casta / Paco 1997", sygnatura i pieczęć autorska
edycja 1/12

MARINEAU Guy (ur. 1947)

Carla Bruni

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 59,5 x 60,5 cm
opisany na odwrociu: 'Carla Bruni | Chanel", sygnatura i pieczęć autorska
edycja 1/12

MARINEAU Guy (ur. 1947)

Kate Moss

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 40,5 x 43 cm
opisany na odwrociu: 'Kate Moss. Versace", sygnatura i pieczęć autorska
edycja 1/12

MARINEAU Guy (ur. 1947)

Naomi Campbell

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 41 x 42,7 cm
na odwrociu sygnatura i pieczęć autorska
edycja 1/12

MARINEAU Guy (ur. 1947)

Yves Saint Laurent i Mounia

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 70,2 x 50,5 cm
opisany na odwrociu: 'Yves Saint Laurent / Moinia. 1978", sygnatura i pieczęć autorska
edycja 3/15

/4
liczba obiektów: 62