1 zł
2 600 000 zł
/7

JASTRZĘBSKA Małgorzata (ur. 1975, Lublin)

Nr 648, 2019 r.

olej/płótno, 110 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA 2019. 648.'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Nr 646, 2019 r.

olej/płótno, 55 x 38 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 2019 | 626.'

Nr 604, 2018 r.

olej/płótno, 54 x 54 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 9.XI.2018. | 604.'

NR 587

Olej, płótno, 70 x 70 cm, 2018
sygn. na odwrocie.

Nr 485, 2016 r.

olej/płótno, 45 x 30 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 13.IX.2016. | 485.'

NR 626, 2019 r.

olej/płótno, 90 x 30 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA 2019 | 626.'

555, 2017

olej, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: MJ / 555, na blejtramie
napis autorski: MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA 23.X.2017 555.

Nr 624, 2019 r.

olej/płótno, 90 x 30 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 30.I.2019. | 624.'

Nr 212, 2008

olej / płótno
50 × 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 29.IX.2008 | 212

NR 615, 2018

olej na płótnie, 50 x 40 cm

Obraz nr 617; Obraz nr 620

dyptyk, olej, płótno, 40 x 40, 40x30

Nr 620, 2018 r.

olej/płótno, 58 x 58 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA 13.XII.2018 620.'

Nr 614, 2018 r.

olej/płótno, 50 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 28.XI.2018. | 614.'

Nr 598, 2018 r.

olej/płótno, 40 x 30 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 30.X.2018. | 598.'

NR 586

Olej, płótno, 70 x 70 cm, 2018 r.,
sygn. na odwrocie.

Nr 419, 2015 r.

olej/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 13.IV.2015 | 419.'

NR 530, 2017

technika własna, olej/płótno, 50 x 50 cm
sygn. na odwrocie: Małgorzata/Jastrzębska/2017/530”

555, 2017

olej, płótno; 50 x 50 cm;

Nr 425, 2015 r.

olej/płótno, 43 x 30 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 15.VI.2015 | 425.'

Nr 591, 2018 r.

olej/płótno, 40 x 30 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 11.V.2018. | 591.'

/7
liczba obiektów: 123