PIOTROWSKI Grzegorz L. (ur. 1976)
akryl, płótno, 90 x 80 cm,
opisany na odwrocie: ‘GRZEGORZ | L. PIOTROWSKI | „CZERWONA” | 2013 | 90X80’
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
* droite de suite
akryl, płótno, 120 x 140 cm,
sygn. i opisany na odwrocie: '"WIOSNA" | GRZEGORZ | LEON | PIOTROWSKI | 2016 | 120 X 140 | "PRZEBUDZENIE"'
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. l.d.: Piotrowski
akryl, płótno, 110 x 110 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. d.: 'Piotrowski'
akryl, płotno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d: Piotrowski
akryl na płótnie, 100x80 cm,
akryl, płótno, 140 x 120 cm,
opisany na odwrocie: GRZEGORZ | LEON | PIOTROWSKI | "KOBIETA W OKNIE" | 2015/16 | 140 x 120 cm | "akryl"
akryl, płótno
60 x 90 cm
sygn. na odwrocie
Akryl na płótnie, 100 x 90 cm
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 100x90 cm
opisany na odwrocie: grzegorz leon piotrowski
Patrząc na Lanckoronę z cyklu Moja okolica, 2015
Akryl na płótnie, 80x100cm
Opisany na odwrocie
akryl na płótnie, 100 x 80 cm