1 zł
2 600 000 zł

ROGIŃSKI Szymon (ur. 1975)

cena wywoławcza: Wykup abonament

ROGIŃSKI Szymon (ur. 1975)

26,8 mag (z serii LUX), 2016 r.

wydruk pigmentowy/papier bawełniany, 68 x 55 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Szymon Rogiński | 26,8 mag (z serii LUX) | edycja 1/5 + AP | rok 2016'

ROGIŃSKI Szymon (ur. 1975)

Projekt Ufo #12

archiwalny wydruk pigmentowy, papier bawełniany
110x130 cm
2008
1/3 + 2AP

ROGIŃSKI Szymon (ur. 1975)

ROGIŃSKI Szymon (ur. 1975)

'West Pomerania' from the series Poland Synthesis

pigment print on archive paper, lightbox, 100 x 120 cm

ROGIŃSKI Szymon (ur. 1975)

Z cyklu `Figury Retoryczne`, Sztuki Piękne, ed. 1/5, 2014 r.

C-Print/papier fotograficzny, 90 x 120 cm
na odwrociu nalepka autorska z opisem pracy

ROGIŃSKI Szymon (ur. 1975)

Z serii `Poland Synthesis`, Mazowsze #03, 2004 r.

archiwalny wydruk pigmentowy/papier bawełniany, 62 x 75 cm (w świetle oprawy)
edycja: kopia 2/5 + 2 AP

estymacja: 7 000 - 10 000 zł

ROGIŃSKI Szymon (ur. 1975)

Wir In Dresden #04 1998/2012

fotografia czarno-biała, archiwalny druk na bawełnianym papierze, 13 x 19 cm; sygn. na odwrocie; wydruk autorski, edycja: 2/12

ROGIŃSKI Szymon (ur. 1975)

Maria #02, 2010/2011

fotografia barwna, papier,
33,5 x 50 cm,
sygn., dat. i opis na odwrocie, wydruk autorski, nakład: 1/5 + 2 AP

ROGIŃSKI Szymon (ur. 1975)

Pomorze Zachodnie #01, 2004/2009

fotografia barwna, papier Museo Silver Rag 300, 64 x 80 cm; sygn., dat., oraz opis (ołówkiem) na odwrocie; wydruk autorski (pigmentowy, Epson K3 Ultra Chrome z nośnika cyfrowego 360 dpi), nakład: 2/5 (2 AP)

ROGIŃSKI Szymon (ur. 1975)

Mazowsze #3, 2004/2009

ROGIŃSKI Szymon (ur. 1975)

Mazowsze #2, 2004/2009

fotografia barwna, papier Museo Silver Rag 300, 64 x 80 cm; sygn., dat., oraz opisana (ołówkiem) na odwrocie; wydruk autorski (pigmentowy, Epson K3 Ultra Chrome z nośnika cyfrowego 360 dpi), nakład: 1/5 (2 AP)

ROGIŃSKI Szymon (ur. 1975)

Dolny Śląsk #3, 2004/2009

fotografia barwna, papier Museo Silver Rag 300, 64 x 80 cm; sygn., dat., oraz opisana (ołówkiem) na odwrocie; wydruk autorski (pigmentowy, Epson K3 Ultra Chrome z nośnika cyfrowego 360 dpi), nakład: 1/5 (+2 AP),

ROGIŃSKI Szymon (ur. 1975)

UFO #09, 2007

fotografia, Inkjet Print na papierze archiwalnym Hahnemuehle
120x150 cm
1 z 3 kopii + 2AP

ROGIŃSKI Szymon (ur. 1975)

Opole # 1, 2004

fotografia barwna, lambda, C-prit, papier naklejony na aluminium, 130 x 160 cm (całość); sygn. i opisana na odwrocie: Szymon Rogiński / 2004 / Opole #1 / Edition: Copy 1 of 5; wydruk autorski, nakład: 1/5 (+2 Autorskie)

ROGIŃSKI Szymon (ur. 1975)

Dolny Śląsk # 1, 2004

fotografia barwna, lambda, C-print, papier naklejony na aluminium, 130 x 160 cm (całość); sygn. i opisana na odwrocie: Szymon Rogiński / 2004 / Dolny Śląsk #1 / Edition: Copy 1 of 5; wydruk autorski, nakład: 1/5 (+2 Autorskie)

liczba obiektów: 16