PIĘDZIEJEWSKI Sylwester (ur. 1966, Gostynin)
akryl, papier, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: S. P. 2018;
sygn., dat. i opisany na odwrocie.
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela/papier, 38 x 28 cm
sygnowany p.d.: „SP/2011”
opisany z tyłu: „Sylwester Piędziejewski/Tulipany/akwarela”
Akwarela
50 x 70 cm
Akwarela
50 x 70 cm