PRUSINOWSKA Aleksandra (ur. 1986, Gdynia)
Linoryt, 65x95 cm
Sygnowany z przodu
cena wywoławcza: Wykup abonament
Linoryt, 72x102 cm, oprawiony
Sygnowany z przodu
Linoryt, 72,5x102,5 cm
Sygnowany z przodu prawy dolny róg
linoryt na papierze, 65x95 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
linoryt, 70x50 cm
na odwrocie nalepka autorska
linoryt, 19 x 27 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg "Aleksandra Prusinowska 2014r."
olej, płótno;
130 x 97cm;
sygn. p. d.: A Prusinowska 2008 r
technika własna, płyta;
60 x 50 cm;
sygn. p.d. : Aleksandra Prusinowska 2007
akwarela, płyta;
60 x 50 cm;
sygn. p. d. Aleksandra Prusinowska 2007
olej, akryl, płótno;
40,5 x 30 cm;
sygn. p. d.: monogram wiązany AP