1 zł
2 600 000 zł
/3

KASPRZAK Andrzej (ur. 1963)

Dancers, 2015

olej, akryl, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. p. d. : Andrzej / Kasprzak,
dat. i opisany l. g.: "Dancers" / 2015;
na odwrocie opisy autorskie: OIL, ACRYLIC, CANVAS / ... KASPRZAK’S / ORYGINAL PAINTING / IMP. 2014 / 2015 / DANCERS.

cena wywoławcza: Wykup abonament

KASPRZAK Andrzej (ur. 1963)

Lonely crowd, 2018

olej, akryl, płótno, 80 x 60 cm
sygn. p.d.: Andrzej Kasprzak, opisany na odwrocie: "LONELY CROWD" OIL, ACRYLIC ON CANVAS A.KASPRZAK'S ORIGINAL PAINTING 2018

KASPRZAK Andrzej (ur. 1963)

Moje serce płonie, 2011

technika mieszana (olej, akryl, kolaż) płótno, 110 x 150 cm, sygn. p.d.: A. Kasprzak

KASPRZAK Andrzej (ur. 1963)

One Sunday Story, 2015

olej, akryl, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. p. d.: Andrzej / Kasprzak, opisany i dat. p. g.: " One Sunday Story" / 2015;
opis autorski na odwrocie: ONE SUNDAY / STORY / OIL. ACRYLIC / CANVAS / A. KASPRZAK /
ORYGINAL / PAINTING / ® / 2015.

KASPRZAK Andrzej (ur. 1963)

Craving, 2018

olej, akryl, węgiel, 80x60 cm
sygn. p.g.

KASPRZAK Andrzej (ur. 1963)

Live's Circuses

olej, akryl, emalia, płótno, 130 x 90 cm, sygn. p.d.

KASPRZAK Andrzej (ur. 1963)

One family story, 2018

olej, akryl, węgiel, 80 x 60 cm
sygn. p.g.: “One family story” AK 2018, opisany na odwrocie

KASPRZAK Andrzej (ur. 1963)

KASPRZAK Andrzej (ur. 1963)

The blue sexuality

olej na płótnie
90 x 120 cm

KASPRZAK Andrzej (ur. 1963)

Together, 2012

olej, ołówek, szelak, płótno, 100x80 cm
sygn. p.g.: "TOGETHER" AK 2012, opisany na odwrocie

KASPRZAK Andrzej (ur. 1963)

Moje serce płonie, 2017

olej, akryl, cement, 80x60 cm
sygn. p.g.: "Moje serce płonie" AK 2017 oraz sygn. p.d.: Andrzej KASPRZAK, opisany na odwrocie: MOJE SERCE PŁONIE OIL ACRYLIC CANVAS AK ORIGINAL PAINTING AK 2017

KASPRZAK Andrzej (ur. 1963)

Dreaming, 2017

technika mieszana (olej, akryl, spray, cement), płótno, 90 x 130 cm, sygn. p.d.

KASPRZAK Andrzej (ur. 1963)

Circuses

technika mieszana (akryl, olej, cement, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.

KASPRZAK Andrzej (ur. 1963)

The short world, 2017

olej, akryl, cement, płótno, 70x150 cm
sygn. p.d.: Andrzej KASPRZAK,, opisany na odwrocie: "THE SHORT WORLD" OIL, ACRYLIC, CEMENT ON CANVAS A.KASPRZAK’S ORIGINAL PAINTING AK fecit AD 2017

KASPRZAK Andrzej (ur. 1963)

Moje serce płonie, 2010

olej, akryl, emalia, kolaż, płótno, 80x60 cm
sygn. p.g.: MOJE SERCE PŁONIE AK 2010, opisany na odwrocie: "MOJE SERCE PŁONIE" OIL, ACRYLIC, EMALIE, COLLAGE ON CANVAS A. KASPRZAK’S ORIGINAL PAINTING 2010 FECIT

KASPRZAK Andrzej (ur. 1963)

Together and alone, 2010

technika mieszana, (olej, akryl, kolaż), 90 x 90 cm,
sygn. na odwrocie

KASPRZAK Andrzej (ur. 1963)

Intensive love, 2014

olej, płótno, 130x90 cm
sygn. l.g.: "INTENSIVE LOVE" AK 2014, opisany na odwrocie: "INTENSIVE LOVE" OIL ON CANVAS A. KASPRZAK ORIGINAL PICTURE 2014

KASPRZAK Andrzej (ur. 1963)

Man and blue window

olej, akryl, spray, płótno, 130 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

KASPRZAK Andrzej (ur. 1963)

Story about, 2014

olej, akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

KASPRZAK Andrzej (ur. 1963)

Waiting for blue wind I, 2011

olej, akryl, emalia, ołówek, płótno 80x100cm
sygn. p.d.: A.KASPRZAK
opisany na odwrocie: "WAITING FOR BLUE WIND I OIL, ACRYLIC, ENAMEL (EMALIE), PENCIL ON CANVAS A.KASPRZAK ORIGINAL PAINTING 2010 FECIT RASMUS KOPENHAGEN 2011

/3
liczba obiektów: 44