PRUS Agnieszka (ur. 1985 r., Warszawa)
akryl, płótno, 37,5 x 46 cm,
sygn. na odwrocie: Agnieszka Prus 2006 / 2011 5
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 50 x 70 cm;
sygn. na odwrocie: `PARA AGNIESZKA PRUS 2011`
akryl/płótno,
38 x 61 cm
sygnowany: `A. PRUS`
na odwrociu sygnowany
akryl/płótno, 80 x 60 cm
na odwrociu opisany: `AGNIESZKA PRUS 2011`
olej, akryl/płótno,
50 x 61 cm
sygnowany na odwrociu na blejtramie: `AGNIESZKA PRUS` oraz na odwrociu na płótnie: `A.PRUS`
olej, akryl/płótno,
50 x 61 cm
olej/płótno,
65 x 61 cm
sygn. na odwrocie na blejtramie: `AGNIESZKA PRUS`