1 zł
2 600 000 zł

MATYSZEWSKI Paweł (ur. 1984)

Dobranoc z cyklu Refleksje przyrodnicze, 2015 r.

technika mieszana/sklejka, śr.: 33 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘PAWEŁ MATYSZEWSKI | DOBRANOC | 2015 | Z CYKLU REFLEKSJE | PRZYRODNICZE’

cena wywoławcza: Wykup abonament

MATYSZEWSKI Paweł (ur. 1984)

Połowa, 2018

akryl, płótno,
100x73 cm
sygnowany na odwrocie: "POLOWA 2018 | PAWEŁ MATYSZEWSKI"

MATYSZEWSKI Paweł (ur. 1984)

Agorafobia, 2010 r.

akryl/płótno, 142 x 155 cm

MATYSZEWSKI Paweł (ur. 1984)

Kolekcja I, 2011/2017

akryl, włosy, binder na płótnie, 68 x 50 cm
sygnowany na odwrociu

MATYSZEWSKI Paweł (ur. 1984)

Embriony, 2009 r.

technika mieszana/płótno, 63 x 54 x 14 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu

MATYSZEWSKI Paweł (ur. 1984)

Komplikacje 2, 2009

technika własna, płótno; 65 x 61 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: PAWEŁ MATYSZEWSKI 2009 / KOMPLIKACJE 2
Praca eksponowana na wystawie: Bojaźnie, Galeria Piekary, Poznań, 4 - 28 lutego 2011.

MATYSZEWSKI Paweł (ur. 1984)

Gorycz zwyczajna

technika mieszana, 67 x 57 cm, 2016

MATYSZEWSKI Paweł (ur. 1984)

Do dziurki, 2009 r.

akryl/płótno, 116 x 116 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DO DZIURKI | PAWEŁ MATYSZEWSKI 2009'

MATYSZEWSKI Paweł (ur. 1984)

`Wirus, 2012-13 r.

akryl, olej/płótno, 160 x 175 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `PAWEŁ MATYSZEWSKI | WIRUS | 2012/2013`

- "Delayed But on Time", Galeria Rekursja, Poznań, 2014

MATYSZEWSKI Paweł (ur. 1984)

Pareidolia, 2011 r.

akryl/płótno, 150 x 130 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `PAREIDOLIA | 2011 | PAWEŁ MATYSZEWSKI`
- "Dekada", wystawa zbiorowa, Galeria Piekary, Poznań, 19 kwietnia -29 maja 2013

MATYSZEWSKI Paweł (ur. 1984)

Kreacja problemu, 2009 r.

technika mieszana/płótno, 28,5 x 34 cm
sygnowany, datowany i opisany z boku: `PAWEŁ MATYSZEWSKI | KREACJA PROBLEMU 2009`
Praca pochodzi z kolekcji Michała Borowika

- Miłość własna. Czyli artyści kochają siebie, Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie, 2014;
- "Ars Homo Erotica" Muzeum Narodowe w Warszawie, 2010;
- End 3, Galeria End, Poznań, 2009

- Katalog wystawy: Miłość własna. Czyli artyści kochają siebie, Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie, 2014, s. 78; - Paweł Leszkowicz, Nagi mężczyzna. Akt męski w sztuce polskiej po 1945 roku, Wydawnictwo Naukowe UAM, 2012, s. 346;
- Katalog wystawy: Ars Homo Erotica, Muzeum Narodowe w Warszawie, 2010, s. 90.

MATYSZEWSKI Paweł (ur. 1984)

Miejsca zapomniane, 2013

akryl/płótno, 68 x 59 cm

MATYSZEWSKI Paweł (ur. 1984)

Mutualizm Fakultatywny, 2009

Akryl, tusz, płótno, 100 x 89 cm, sygn. na odwrocie

MATYSZEWSKI Paweł (ur. 1984)

Komplikacje 5, 2010

Technika własna, płótno; 54, 5 x 50,5 cm,
sygn. na odwrocie: PAWEŁ MATYSZEWSKI/ KOMPLIKACJE 5/ 2010

MATYSZEWSKI Paweł (ur. 1984)

Bez tytułu, 2008

olej, płótno,
65 x 65 cm
na odwrocie: PAWEŁ MATYSZEWSKI/BEZ TYTUŁU 2008

MATYSZEWSKI Paweł (ur. 1984)

Bez tytułu, 2009

akryl na płótnie
33x25 cm
sygnowany na odwrocie

MATYSZEWSKI Paweł (ur. 1984)

Embriony, 2010

technika mieszna
63x54x14 cm
sygnowany na odwrocie

MATYSZEWSKI Paweł (ur. 1984)

liczba obiektów: 18