ROSIEK-BUSZKO Ewa (ur. 1953, Gliwice)
technika własna/papier/haft nicią bawełnianą i jedwabną, 25 x 25 cm, oprawiony,
sygnowany, datowany i opisany u dołu: 'W SIECI I EWA ROSIEK - BUSZKO 2015'
cena wywoławcza: Wykup abonament
ceramika unikatowa/papier ręcznie czerpany, średnica 44 cm, sygnowana, datowana i opisana na spodzie: 'EWA ROSIEK - BUSZKO 2013 · EGO · EGO'
- bezpośrednio od artysty
pastel/papier, 89 x 47 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.d.: 'ERB | 95'
na odwrociu karta z biogramem artystki
Bez tytułu, z cyklu EROS-GORSETY, 2014 r.
kolaż, kredka, papier czerpany/papier, 43,5 x 31 cm (arkusz)
sygnowany, datowany p.d.: '- EWA ROSIEK-BUSZKO 2014 -' i opisany l.d.: '-z cyklu: EROS-GORSETY-'
z cyklu Opowiem ci moje sny, 2011 r.
techn. własna / papier,
42 x 29,5 cm,
sygn.
Tusz/papier,
21 x 30 cm,
sygn.
z cyklu Zielnik z podróży, 2008 r.
tusz / papier,
21 x 30 cm,
sygn.
papier czerpany ręcznie, sito z Dusznik, technika własna
70x50 cm
akwarela / papier, 39 x 49 cm, sygn.