POUSTOCHKINE Vassily (Basile) (1897 Kowel – 1974 Argenteuil)
olej, papier naklejony na tekturę
26 x 20,2 cm (w św. passe-partout)
sygn. l.d.: B Poustochkine
Na odwrocie napis: Nature Morte
Obraz opisany i reprodukowany w:
- Basile Poustochkine krajobrazy światła i nostalgii 1893-1974, Wystawa połączona ze sprzedażą, 8 XII 2009 - 9 I 2010, DESA Warszawa 2009, s. 11, nr kat. 9, il. kolorowa.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/tektura, 15 x 11 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p. d.: `B. P.`
Estymacja: 2 500 - 3 500
olej/tektura, 12 x 17,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany l. d.: `B. Poustoschkine`
Estymacja: 2 500 - 3 500
olej/tektura 22 x 30 cm
sygnowany p. d.: `B. Poustochkine`
Estymacja: 3 000 - 4 000
olej/papier,
16 x 23 cm
sygnowany p. d.: `B.Poustochkine.`
ole/tektura,
16 x 23 cm
Nature morte aux légumes (1928)
Olej na płótnie
Syg. i datowany l.d.
55 46 cm
olej/tektura,
21 x 31 cm (w świetle oprawy)
sygnowany l. d.: `B Poustochkine`
olej/płótno, naklejone na tekturę,
21,5 x 28,5 cm (w świetle oprawy)